O nás

Cestovní kancelář MERX působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1991, tj. více než 15 let. Je členem Klubu desátníků. Majitel firmy, který je držitelem Osvědčení Vládního výboru pro cestovní ruch, se tak rozhodl zúročit své bohaté zkušenosti z cestovního ruchu, ve kterém pracoval od roku 1980.

V roce 2002 se stala CK MERX reprezentantem rezervačního systému COSMOSHOTELS pro Českou a Slovenskou republiku. Systém nabízí on-line rezervace v 500.000 hotelech v Evropě, Americe, Asii a Oceánii.

Od 1.1.2007 se společnost rozhodla oddělit od sebe činnost logistickou a cestovního ruchu. Cestovní kancelář se tak přetransformovala na samostatný právní subjekt MERX TRAVEL. K tomuto datu jsme spustili také prodejní server s příznačným názvem www.NAPRAZDNINY.cz, který nabízí produkty těch nejrenomovanějších touroperátorů doplněných vlastními zájezdy s možností on-line rezervace.

CK MERX TRAVEL zaručuje klientům kvalitní a seriózní služby. Předkládá pestrou nabídku pobytových, poznávacích i kombinovaných zájezdů do celého světa. Orientuje se nejen na zájezdy do překrásných přímořských letovisek, ale i na horské či lyžařské pobyty v tuzemsku i zahraničí včetně prodeje letenek do celého světa. Nouze není také o nabídky do exotických destinací. V široké cenové i geografické nabídce si zajisté každý vybere zájezd, který mu vyhovuje.

CK MERX TRAVEL též nabízí v novém, celoročním katalogu tuzemských zájezdů CHATY A CHALUPY v ČR. Ubytování je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i skupiny, školy v přírodě, semináře, firemní školení, atd.

Vlastní produkty CK jsou doplněny o nabídku nejrenomovanějších touroperátorů tak, aby byly uspokojeny požadavky co nejširšího spektra zákazníků. Dle zkušeností z předchozích let se soustřeďujeme na prodej zájezdů a pobytů těch cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme již delší dobu a s jejichž službami byli naši klienti spokojeni. Konkrétně se jedná o následující partnerské CK:
ALEXANDRIA, ASIANA (LETUŠKA), ATIS, AZURREIZEN, CANARIA TRAVEL, ČEDOK, DANIELA TRAVEL, ESO TRAVEL, EXIM TOURS, FIRO-TOUR, FISCHER, INGTOURS, INDALO SPACE, INTERTRANS, NEV-DAMA, ORBIX, STUDENT AGENCY, SUNNY DAYS, TOMI TOUR, CK VÍKEND, VÍTKOVICE TOURS, VTT.

Všechny zájezdy u nás zakoupíte za stejných podmínek jako přímo u touroperátorů, včetně nabízených slev a výhod.

V kanceláři naší CK si klienti mohou zakoupit turistické mapy ČR a SR, zahraniční mapy, průvodce na cesty a videokazety. Videokazety nabízených destinací vám zapůjčíme ke shlédnutí domů.

Společnost je v souladu se zákonem pojištěna proti úpadku u České podnikatelské pojišťovny.

koncese certifikat pojistka