Lavarone - Al Cervo ***

Lavarone - Al Cervo ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: v oblati Lavarone, přímo v centru města na náměstí Piazza di Cappella, pár metrů od známého jezera Lavarone, 10 km od hotelu se nachází moderní středisko Folgaria.

Vybavení: recepce, bar, restaurace, výtah, lyžárna, parkoviště (zdarma, omezená kapacita), WiFi, wellness (turecké lázně, vířivka, sauna, solárium, finská sauna), vnitřní bazén.

Sport a zábava: Lanovky: cca 1,5 km od sjezdovky Bertokli (Lavarone)

Lyžování: Na jih od Dolomit, poblíž měst Trenta a Rovereta, se rozkládá prostorná pahorkatina Alpe Cimbra s kratšími modrými a červenými sjezdovkami, pospojovanými cestami do výletního safari, jejímž centrem je turistické letovisko Folgaria. Jejím menším a ještě klidnějším sousedem je Lavarone.

Celá oblast Alpe Cimbra je velmi příjemným místem pro rodiny s dětmi nebo méně zdatné lyžaře – ti tu najdou vhodné terény, ubytování na sjezdovce i velmi příznivé ceny. Lavarone má dvě epicentra: na západní straně Bertoldi a na východní Passo Vezzena, která jsou spojená lehkými tratěmi a přejezdovými cestami. Nejatraktivnějšími sjezdovkami lavaronské houpačky jsou příjemná červená z vrcholu Tablat do vesničky Bertoldi , dále sportovnější červená z vrcholu Ust k Malga Laghetto zhruba uprostřed areálu a nakonec příjemně členitá černá z vrcholu Virgo Maria Perg poblíž horského sedla Vezzena . Z každého vrcholu vede i modrá sjezdovka či lehká objížďka, většinou prostorná a příjemně točivá.

Lavarone
nadmořská výška: 1180-1700 m n.m.
sjezdovek celkem: 23 km
modrých: 18 km
červených: 4 km
černých: 1 km
přepravní zařízení: 4 vleky, 4 sedačky

P lusy:
+ příjemné modré a červené sjezdovky a jedna lehčí černá
+ poměrně klidný areál
+ velmi příznivé ceny
Minusy :
- spíše lehčí sjezdovky spojené přejezdovými cestami
- jen neodpojitelné lanovky
- poměrně nízká nadmořská výška

Obsazení: X-XXXX

Poznámka: delegátský servis formou asistence na telefonu 24/7

Pro děti: dětská postýlka 10 EUR/noc, dětská židlička, miniklub a animační program v italském jazyce

Ubytování: hotel ***

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (formou palandy) mají vlastní sociální zařízení, fén, topení, telefon, SAT-TV, trezor.

Stravování: vlastní

polopenze s nápoji

Snídaně: formou bufetu s výběrem slaných a sladkých jídel

Večeře: servírované - výběr z menu o 3 chodech, saláty formou bufetu, 1/4 l vína a 1/2 vody na osobu

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

26.12.20 so 8 dní 15 184 Kč [objednej]
13.02.21 so 8 dní 11 739 Kč [objednej]

Cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky: silvestrovská gala večeře 25 EUR/osoba
  • Povinné příplatky: silvestrovská gala večeře 25 EUR/osoba
  • Služby za poplatek: domácí mazlíček 7 EUR/noc, skipasy
  • Platba na místě: pobytová taxa: cca 2 EUR/noc/os. od 14 let (výše pobytové taxy je určována místní vyhláškou a může se v průběhu sezony měnit)

Fotogalerie

Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo *** Foto - Lavarone - Al Cervo ***