Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance ***

Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance ***

8 - denní zájezd | Chorvatsko

Hotel Duga Uvala se nachází v zátoce Vinjola, 22 km od historického centra města Pula a řadí se do kategorie postupně se měnících z charakteru postaršího typu hotelu na hotel modernizovaný. Hotel tvoří hlavní budova a depandance Annex, která je s hlavní budovou spojená zastřešenou chodbou. Cena je pouze za nájem pokoje, strava se v případě potřeby dokupuje v CK, a to polopenze s nápoji u večeře nebo all inclusive light (3 jídla denně a v době jídla v jídelně neomezené nápoje).

DEPANDANCE ANNEX  (hlavní budova HOTEL v jiné šňůře zájezdů)

Pokoje v depandanci Annex jsou dvoulůžkové až šestilůžkové. Pokoje mají SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, balkon. 

1/2 pokoj Double velikost 18 m2 + balkon 4 m2 na stranu do parku nebo směrem k moři viz ceník,  má manželskou postel.

1/3 pokoj Triple velikost 23 m2 + balkon 8 m2, pro 3 osoby, má manželskou postel a rozkládací gauč, na vyžádání možnost dětské postýlky.

1/3 pokoj Triple Bunk velikost 30 m2 + balkon 4 m2, je pro 3-5 osob, má manželskou postel pro 2 osoby a patrovou postel, na vyžádání možnost dodatečné přistýlky - rozkládací gauč pro 5. osobu, možnost dětské postýlky.

1/4 pokoj Family velikost 48-64 m2 + balkon 14-8 m2 na stranu do parku nebo směrem k moři viz ceník, pro  4-6 osob, má ložnici s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu. Na vyžádání možnost dodatečné přistýlky pro 6. osobu 80 x 180 cm. Prostor obou částí oddělen buď opticky nebo přímo dveřmi.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar s terasou, grill bar, cukrárna, bar u bazénu, noční klub, venkovní bazén, vnitřní bazén (v hlavní sezoně uzavřen), sauna (finská, turecká), posilovna, dětské hřiště, parkoviště (rezervace místa za poplatek). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně hotel zajišťuje zábavní a sportovní animaci pro děti i dospělé, taneční večery s hudbou.

Na recepci hotelu obdrží host čipový náramek. V případě dokoupení polopenze/all inclusive light  jej opravňuje k čerpání polopenze s nápoji/all inclusive light v hotelové restauraci. Po dohodě na recepci má  možnost si vložit do náramku finanční hotovost a pak mu tento náramek slouží jako bezdotyková platební karta na úhradu ostatních služeb v hotelovém resortu, díky němu získává slevu 10 % oproti úhradě v hotovosti.

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu

**************************************************************

OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI COVID-19  

U vchodu do restaurace bude dezinfekční stojan s návodem k použití, pod dohledem číšníka.

- bezkontaktní platba ve všech prodejních místech prostřednictvím náramku, který obdržíte při příjezdu a platby uhradíte na konci pobytu najednou, bez nutnosti náramek předávat zaměstnancům

- ochranné bariéry pro vzájemnou ochranu personálu a hostů (recepce, bary, restaurace)

- místo samoobsluhy budou jídla z vitrín servírována hostům číšníky

- jídlo se podává na otevřených terasách, kterých je dostatek (pokud to nebude možné, tak na krytých terasách a uvnitř v souladu s doporučenými vzdálenostmi

- denní úklid pokoje během pobytu pouze na žádost hosta

- výrazně zvýšená hygiena a čištění místností (před příjezdem) a všech společných prostor (během pobytu), včetně dezinfekce UV-C (terasy, restaurace, bary, venkovními bazény a dalšími zařízení)

- preventivní opatření v oblasti veřejného zdraví: bezkontaktní měření teploty a další

- upravená sportovní hřiště a mini golf, dětské hřiště, hotelové prostředí

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, WI-FI k dispozici dle popisu, cukrárna, aperitiv bar, terasa, grill bar, dětské hřiště, sauna, bar u bazénu, večerní klub, noční klub, restaurace.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol.

V pokojích 1/3(+2) Triple Bunk je manželské lůžko, patrová postel (3. a 4. lůžko), možnost přistýlky - gauč 80x180 cm jako 5. lůžko.

V pokojích 1/4(+2) Family je manželská postel, lůžko pro 3. osobu, rozkládací gauč (4. a 5. lůžko), na vyžádání možnost další přistýlky pro 6. osobu a velikosti 80 x 180 cm.

All inclusive light za příplatek - snídaně, oběd i večeře švédský stůl, u obědů a večeří neomezeně točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda) za příplatek.

Polopenze za příplatek - snídaně i večeře švédský stůl, u večeří neomezeně točené místní nápoje (pivo, víno, ovocné šťávy, voda) za příplatek.


MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 50% V TERMÍNECH 8.8. DO 3.10.2020 (ULTRA LAST MINUTE -50%). SLEVA JE PLATNÁ OD 3.8.2020.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Ubytování: depandance

Stravování: vlastní

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

15.08.20 so 8 dní 2 665 Kč [objednej]
22.08.20 so 8 dní 2 115 Kč [objednej]
29.08.20 so 8 dní 1 920 Kč [objednej]
05.09.20 so 8 dní 1 410 Kč [objednej]
12.09.20 so 8 dní 1 410 Kč [objednej]
19.09.20 so 8 dní 1 410 Kč [objednej]
26.09.20 so 8 dní 1 410 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování bez stravy
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • klimatizace
 • WI-FI

Cena nezahrnuje

 • stravování
 • doprava
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
 • domácí zvíře (na vyžádání) 15 EUR/den - platí se na místě v recepci
 • rezervace parkovacího místa (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
 • mini lednička na pokoji (na vyžádání) 7,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
 • dětská postýlka (na vyžádání) 7,50 EUR/den - platí se na místě v recepci

Fotogalerie

Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Aperitiv bar Aperitiv bar Bunk Double Family Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Foto - Duga Uvala - Duga Uvala Annex depandance *** Grill Kažun Pizzerie Rustika Při zakoupení stravy - restaurant Green/Zeleni Při zakoupení stravy - restaurant Green/Zeleni Při zakoupení stravy - restaurant Green/Zeleni Při zakoupení stravy - restaurant Green/Zeleni Při zakoupení stravy - restaurant Green/Zeleni Punta grill & beach bar Restaurant Plavi Triple