Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné

Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné

117 - denní zájezd | Gruzie

Ubytování: hotel **

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Termíny a ceny

04.01.21 po 117 dní PH 29 990 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha – Tbilisi – Praha s přestupem
  • letištní taxy
  • 7 noclehů se snídaní v hotelech 3* (Tbilisi, Gudauri)
  • veškeré transfery
  • asistenci partnerské cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

  • půjčení lyžařského/snowboardingového vybavení
  • cestovní pojištění včetně připojištění zimních a adrenalinových sport
  • heliboarding/heliskiing
  • skipas

Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Tbilisi.
2. den: TBILISI - GUDAURI: Přílet v nočních hodinách do Tbilisi, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. Po snídani zhruba 2 hodinový přejezd do lyžařského letoviska Gudauri. Ubytování, nocleh v Gudauri.
3. - 6. den: GUDARI: Pobyt se snídaní. Individuální volno k lyžování, snowboardingu či jiným zimním radovánkám. Pro milovníky adrenalinu se nabízí heliskiing, heliboarding, snowmobiling, freeriding nebo paragliding. Středisko Gudauri se nachází na jižním svahu Velkého kavkazského hřebene ve výšce 2.153 m n.m., zhruba 120km od letiště v Tbilisi. Počasí, i přes nadmořskou výšku, zde bývá slunné, teplé a bezvětrné. Nejlepším obdobím pro zimní vyžití je v měsících prosinec – duben, v těch nejvyšších polohách se dá lyžovat i v květnu. Využít můžete celkem 26 upravených sjezdovek v celkové délce 52 km, které zajisté uspokojí jak začátečníky tak naprosté profesionály. Všechny tratě mají certifikát FIS. Areál má k dispozici celkem 18 vleků postavených předními světovými výrobci jako např. Doppelmyer. Vleky jezdí každý den od 10 hod. do 16:00 hod. Dolní stanice kabinové lanovky se nachází ve výšce 1.993 m, zatímco horní stanice ve výšce 3.276 m – vrchol hory Sedzele odkud se naskýtý naprosto famózní výhled. Na svazích a vlecích je k dispozici bezplatné WIFI. Můžete si vybrat z několika půjčoven lyžařského či snowboardingového vybavení, které je možné objednat i předem včetně skipasů. Orientační cena skipasů v hlavní sezóně (prosinec – březen): 1 denní 17€/osoba; 8,5€/dítě od 6 let do 18 let 4 denní 64€/osoba; 32€/dítě od 6 let do 18 let 6 denní 89€/osoba; 45€/dítě od 6 let do 18 let Večerní lyžování 4€/osoba/dítě Půjčovna vybavení orientační cena v hlavní sezóně (prosinec – březen): 15€/den Heliboarding a heliskiing je jednou z vyhledáváných aktivit v této oblasti. Nekonečné plochy panenské přírody, hojně zapadané prašanem vám poskytnou nezpomenutelný zážitek. Heliboarding/heliskiing lze rezervovat předem, avšak hradí se až na místě, a to jen v případech dobrých klimatických podmínek. Heliskiingu se může účastnit uzavřená skupina 4 osob nebo i jednotlivci (přičemž volná místa jsou doplněna ostatními zájemci ze střediska). Cestou vás vždy doprovází místní instruktor, který vás zasvětí do této adrenalinové aktivity. Večer před samotným heliskiingem/boardingem probíhá instruktáž v anglickém jazyce k terénu, technice a sněhovým podmínkám. Orientační ceny: Jednotlivec: 1 jízda 200€; 3 jízdy 400€ Skupina 4 osoby: 1 jízda 750€; 3 jízdy 1520€ V případě zájmu je možné zajistit i pobyt (3 dny, 6 dní) zaměřený pouze na tuto aktivitu.
7. den: GUDAURI - TBILISI: Po snídani odjezd do Tbilisi, ubytování v hotelu. Volný program k individuální procházce městem, nákupům či návštěvě továrny JSC Sarajishvili. Sarajishvili je vyrobeno z nejlepších vinných odrůd z různých vinařských mikrozón Gruzie. Vyznačuje se barvou slámy, elegantním aroma vinného brandy a příjemnou chutí. JSC SARAJISHVILI založil v roce 1884 David Sarajishvili, slavný gruzínský podnikatel a veřejná osoba, doktor chemie a filozofie. Jako první z celého ruského impéria té doby začal vyrábět koňak s použitím klasické francouzské technologie. Díky zeměpisnému místu původu a věkové rozmanitosti vyrábí gruzínský koňak nejlepší kvality. Nocleh v Tbilisi.
8. - 117. den: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště a následný odlet do Prahy.

Fotogalerie

Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné Foto - Gruzie - lyžování a heliskiing, Hotel Guduari ***** Foto - Gruzie - lyžování a heliskiing, Hotel Guduari *****