Bali - GORGONA FAMILY ***

Bali - GORGONA FAMILY ***

4,11 - denní zájezd | Řecko

Proč právě sem: Ideální pro rodiny s dětmi
Skvělá poloha blízko moře i centra
Výborná kuchyně

Poloha: Menší oblíbený hotel s rodinnou atmosférou a vyhlášenou tavernou je hned na kraji Bali, asi 70 m od pláže Livadi a kousek od centra, kde najdete obchody, půjčovny, lékárnu apod. Podél pláže vede málo frekventovaná cesta, kde jsou další bary, restaurace a taverny. Od letiště Heraklion asi 45 minut.

Vzdálenosti Pláž: cca 70 m Letovisko: 100 m

Pláž: Dobře organizovaná písečná pláž Livadi s dostatečným množstvím lehátek a slunečníků je pouze 70 m od hotelu. Vstup do moře je pozvolný. Slunečníky a lehátka za poplatek. V okolí lze procházkou dojít na ostatní pláže letoviska Bali.

Poznámka: Povinná pobytová taxa:
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely

Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Ubytování: hotel ***

Vybavení a služby: V hotelu je restaurace s venkovním posezením, která je zároveň vyhlášenou místní tavernou. Zde se podávají snídaně i večeře. Vedle restaurace je bar a zastíněné dětské hřiště. Od restaurace několik schodů dolů, směrem k moři je bazén s dětskou částí. U něj jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky. Wi-Fi je v celém objektu zdarma a bez záruky.

Nově zrekonstruované pokoje jsou moderně zařízeny. Mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkón, klimatizaci. V každém pokoji je lednice, varná konvice, fén, trezor a televize. Pokoje jsou dvoulůžkové nebo dvoulůžkové s možností jedné přistýlky. Přistýlka je rozkládací pohovka vhodná i pro dospělou osobu nebo dítě. Jeden pokoj je rodinný, jedna místnost se čtyřmi pevnými lůžky. Všechny pokoje mají boční výhled na moře.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně formou bufetu. Večeře servírovaná o 3 chodech (salát, hlavní chod, dezert nebo ovoce).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

23.09.20 st 11 dní PH 20 990 Kč [objednej]
30.09.20 st 4 dny PH 9 990 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, nebo 14x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus)
  • Ceny jsou kalkulovány k datu: k 20.9.2019

Cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky: cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  • dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Slevy

  • Slevy pro děti: AŽ 2 DĚTI UBYTOVÁNÍ ZDARMA = dítě ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
  • až 2 děti do 12 let na přistýlce (3. a 4. lůžko) platí pouze 7990 Kč / 9990 Kč (7/14 nocí). Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit

Fotogalerie

Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (14).JPG Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (10) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (14) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (15) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (23) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (24) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (32) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (6) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (7) Řecko - Kréta - Bali - Gorgona Family Hotel (8) Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (1)1.JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (10)2.JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (11).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (12).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (13).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (15).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (16).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (17).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (18).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (19).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (2)1.JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (21).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (22).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (3)1.JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (4).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (5).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (6).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (8).JPG Řecko-Kréta-Bali-Gorgona (9).JPG