Oblast Rethymno - ODYSSIA BEACH ****

Oblast Rethymno - ODYSSIA BEACH ****

8,15 - denní zájezd | Řecko

Proč právě sem: Příjemné prostředí
Přímo u pláže
Nedaleko centra Rethymno

Poloha: Oblíbený zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou leží hned u průzračně čistého moře a pěkné pláže. Areál se skládá z osmi bloků, mezi kterými jsou vzrostlé palmy. Poblíž jsou nákupní a zábavní možnosti. Doporučujeme individuální návštěvu centra Rethymna, které je vzdálené cca 3 km. Zastávka linkového autobusu je na hlavní silnici vlevo u supermarketu. Jízdenka stojí cca 1 €/cesta.
Video hotelu 1
Video hotelu 2

Vzdálenosti Pláž: cca 10 m
Letovisko Rethymno: cca 3 km

Pláž: Široká písčito - oblázková pláž je hned u hotelu, patří k nejhezčím v této oblasti. Doporučujeme boty do vody. Moře je zde čisté a osvěžující, občas bývají vlny.

Sport a zábava: Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Malý dětský koutek. Fitcentrum (za poplatek cca 5€/den, cca 15€/týden), sauna (za poplatek cca 5€/30 minut/osoba), jacuzzi (za poplatek cca 5€/30 minut/osoba), venkovní šachy, minigolf (cca 2€/osoba/hra). Místnost s hrami - např. kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), stolní tenis (za poplatek cca 1,50€/30 minut), air hockey (za poplatek cca 1€/hra/5minut), stolní fotbal (cca 1€/hra/6 míčů), videohry (cca 0,50-1€/hra). Na pláži volejbal. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Nedaleko hotelu vodní sporty (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně cca 2x týdně společenské večery jako řecké večírky, disko nebo show (v cizím jazyce).

Poznámka: Povinná pobytová taxa:
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely

Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Na toto ubytovací zařízení se vztahují individuální podmínky při stornování nebo změně zájezdu.

Ubytování: hotel ****

Vybavení a služby: Recepce (v hlavní budově), salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 2€/hodina), vnitřní zrenovovaná restaurace, venkovní taverna, bar a snackbar, obchůdek se suvenýry, pěkně upravená zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce a plážového baru za poplatek (cca 2€/hodina).

V hotelu je celkem 148 zrenovovaných pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, větší pokoje pro rodiny, kde jsou 4 pevná lůžka a rodinné pokoje typu family suite pro 4 nebo 5 osob. Pokoje pro rodiny jsou za příplatek, dle obsazení).

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na okolní zástavbu nebo bočním výhledem na moře. Lepší výhled na moře je za příplatek (za celý pokoj). Chladnička (za poplatek cca 2€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 15€/týden). Rodinné pokoje typu suite se skládají z ložnice s klimatizací a TV se satelitním příjmem, též je zde obývací pokoj, kde je možnost přikoupení klimatizace a TV se satelitním příjmem (za zvýhodněný poplatek); celkem jsou zde 4 lůžka a možnost jedné přistýlky, koupelna, balkón nebo terasa jsou společné. Ostatní příplatky (chladnička, trezor) jsou stejné. Jednolůžkové pokoje mají většinou výhled do okolí, směrem na hory a vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování: polopenze

Formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

15.07.20 st 8 dní PH 28 890 Kč [objednej]
05.08.20 st 15 dní PH 51 390 Kč [objednej]
12.08.20 st 8 dní PH 31 390 Kč [objednej]
12.08.20 st 15 dní PH 50 690 Kč [objednej]
19.08.20 st 8 dní PH 30 790 Kč [objednej]
19.08.20 st 15 dní PH 45 890 Kč [objednej]
26.08.20 st 15 dní PH 41 690 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, nebo 14x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus)
  • Ceny jsou kalkulovány k datu: k 20.09.2019

Cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky: cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  • sejf: cca 20 €/pobyt (platba na místě)
  • lednička: cca 2 €/den (platba na místě)
  • dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Fotogalerie

Odyssia Beach - Hotel Entrance Odyssia Beach Odyssia Beach Odyssia Beach Odyssia Beach Odyssia Beach Odyssia Beach Odyssia Beach - Beach Bar Odyssia Beach - Beach Bar Odyssia Beach - Exterior Odyssia Beach - Exterior Odyssia Beach - Exterior Odyssia Beach - Family room Odyssia Beach - Family room Odyssia Beach - Family room Odyssia Beach - Fittness studio Odyssia Beach - Garden sitting area Odyssia Beach - Hotel Beach Odyssia Beach - Hotel Beach Odyssia Beach - Hotel Beach Odyssia Beach - Lobby Odyssia Beach - Lounge sitting area Odyssia Beach - Lounge sitting area Odyssia Beach - Lounge sitting area Odyssia Beach - Playroom Odyssia Beach - Pool, Sun terasse Odyssia Beach - Pool, Sun terasse Odyssia Beach - Pool, Sun terasse Odyssia Beach - Pool, Sun terasse Odyssia Beach - Pool, Sun terasse Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Restaurant Odyssia Beach - Spa area Odyssia Beach - Spa area Odyssia Beach - Spa area Odyssia Beach - Standard double Odyssia Beach - Standard double Odyssia Beach - Standard double