Kardamena - Hotel Evripides Village ***+

Kardamena - Hotel Evripides Village ***+

8 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Tento příjemný a moderní hotelový komplex se skládá z pěti budov, rozmístěných v krásné subtropické zahradě. Hotel je situován v letovisku Kardamena, cca 2,5 km od jeho centra, kde najdete několik barů, taveren, obchůdků a restaurací. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Vzdálenost do hlavního města ostrova je cca 30 km, vzdálenost od letiště na ostrově Kos je cca 9 km. Hotel je vzdálen cca 150 m od písčitooblázkové pláže.

Pláž: Písčitooblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, obchod se suvenýry, TV místnost, herna.
Zdarma: Slunečníky a lehátka u bazénu, volejbalové hřiště, stolní tenis, fitness centrum, biliár, dětská postýlka (na vyžádání).
Za poplatek: masáže, půjčovna jízdních kol.

Doporučujeme: Novinkou v naší nabídce je tento útulný hotelový komplex zasazený do krásné rozkvetlé zahrady. Jeho doménou je příjemná relaxační atmosféra, kterou si můžete vychutnávat jak u bazénu, tak i na blízké písčitooblázkové pláži. Navíc si můžete z celého komplexu užívat dechberoucí panoramatické výhledy na nedaleké hory. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 1,5 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ***+

Vzdušné a útulné pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem, rádiem, trezorem (za poplatek 15 EUR/týden) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky, maximální obsazenost jsou tři dospělí.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně od 7:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h), občerstvení během dne formou snacku v časech určených hotelem, neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů (pivo, víno, rum, brandy, ouzo) v baru v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

22.09.19 ne 8 dní PH 14 990 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+ Foto - Kardamena - Hotel Evripides Village ***+