Rimini - Hotel Gattei ***

Rimini - Hotel Gattei ***

10 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Hotel se nachází v klidné části Rimini, v oblasti Marabello, cca 180 m od pláže . Nedaleko naleznete menší park s atrakcemi pro děti a také další vyžití jako bowling, fotbalové a volejbalové hřiště, velké dětské hřiště s miniklubem a fitness.

Pláž: Písčitá pláž se nachází cca 180m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice,Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, bar, TV místnost, výtah, venkovní terasa s prostranstvím pro děti.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě) dětská postýlka 35 EUR/týden.

Doporučujeme: Hotel v těsné blízkosti pláže na jižní straně od centra Rimini si velice zakládá na přátelské a rodinné atmosféře, domácí kuchyni a snaží se pro své hosty připravit nezapomenutelnou dovolenou. Vhodné pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Pobytová taxa: Pobytová taxa cca 1,5 euro/den osoby starší 14 let, platba na místě.

Ubytování: hotel ***

Příjemně a jednoduše zařízené pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace na vyžádání za příplatek) a vybaveny TV a telefonem. Možnost dvou přistýlek. Dětská postýlka a jednolůžkový pokoj na vyžádání za příplatek.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem z menu a se salátovým bufetem v hotelové restauraci.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

04.09.20 pá 10 dní 5 990 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Rimini - Hotel Gattei *** Foto - Rimini - Hotel Gattei *** Foto - Rimini - Hotel Gattei *** Foto - Rimini - Hotel Gattei ***