Rimini - Hotel Campeador / El Cid ***

Rimini - Hotel Campeador / El Cid ***

10 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Hotel se nachází severně od centra města Rimini v části Torre Pedrera, cca 50 m od písčité pláže , u promenády vedoucí podél pobřeží a spojující celé letovisko Rimini.

Pláž: Několik kilometrů dlouhá písčitá pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu . Slunečník a dvě lehátka za poplatek cca 9 - 12 EUR/den. Vodní sporty za poplatek.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice,Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace, bar, výtah, terasa, venkovní bazén cca 150 m od hotelu.
Zdarma: vstup do venkovního bazénu cca 150 metrů od hotelu, Wi-Fi ve společných prostorách, parkovací místa (omezený počet).
Za poplatek: fitness.

Doporučujeme: Kvalitní hotel skládající se ze dvou budov se nachází jen pár kroků od písčité pláže a je vhodný i pro náročnější klientelu. Cca 3 km od hotelu se nachází zábavní park Italia in Miniatura. V Rimini naleznete ještě akvárium s lachtany a zábavní park Fiabilandia, v Riccione pak vodní park Aquafan.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Pobytová taxa: Pobytová taxa cca 1,5 euro/den osoby starší 14 let, platba na místě.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem a Wi-Fi zdarma. Možnost až dvou přistýlek. Na vyžádání za příplatek pokoj s přímým výhledem na mořem a pokoj De Luxe až pro pět osob. Dětská postýlka zdarma na vyžádání. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu a zeleninový bufet jsou podávány v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů stejnou formou jako večeře.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

04.09.20 pá 10 dní 10 990 Kč [objednej]
11.09.20 pá 10 dní 8 990 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid *** Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid *** Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid *** Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid *** Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid *** Foto - Rimini - Hotel Campeador / El Cid ***