Podgora - Hotel Sirena ***+

Podgora - Hotel Sirena ***+

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Poloha: Hotel se nachází na okraji Podgory, centrum je vzdáleno cca 250 m, v těsné blízkosti menší oblázkové pláže cca 10 m . Pláž je od hotelu oddělena promenádou.

Pláž: Menší oblázková pláž je cca 10 m od hotelu . Malebné malé zátoky lemují krajinu od hotelu až k sousednímu středisku Tučepi. Příjemnou procházkou směrem do centra se dostanete na vzdálenější dlouhou oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je nutné dodržovat předepsané rozestupy.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Blansko, Brno, Břeclav, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Karlovy Vary, Kladno, Klášterec nad Ohří, Klatovy, Liberec, Litomyšl, Louny, Lovosice, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Slaný, Soběslav, Stará Boleslav, Staré Město u Uherského Hradiště, Svitavy, Tábor, Teplice, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vodňany, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bazén, kavárna přímo nad pláží s překrásným výhledem na moře, výtah.
Zdarma: lehátka u bazénu.
Za poplatek: trezor v recepci, parkoviště (cca 10 EUR/den).

Doporučujeme: Vyhledávaný hotel je situován v klidné části Podgory, blízko centra s dlouhou promenádou, která láká do bezpočtu kaváren, obchůdků a restaurací. Hotelová terasa přímo u moře nabízí příjemné a romantické večery s živou hudbou.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
• pobytová taxa
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• autobusová doprava (více informací zde)
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Ubytování: hotel ***+

Hotel nabízí několik typů pokojů - pokoje s francouzským oknem a výhledem do parku a pokoje s balkonem a výhledem na moře. Všechny pokoje jsou se sociálnímzařízením (sprcha, WC), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a Wi-Fi (zdarma).

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně jsou formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem ze tří hlavních jídel, polévky, saláty a dezerty jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.Stravování bude bezkontaktní. Personál bude plně respektovat omezení a místní zdravotní nařízení.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

07.08.20 pá 10 dní 12 590 Kč [objednej]
14.08.20 pá 10 dní 12 590 Kč [objednej]
21.08.20 pá 10 dní 12 590 Kč [objednej]
28.08.20 pá 10 dní 12 590 Kč [objednej]
04.09.20 pá 10 dní 11 490 Kč [objednej]
11.09.20 pá 10 dní 11 490 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+ Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+ Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+ Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+ Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+ Foto - Podgora - Hotel Sirena ***+