Pineto - Rezidence Med Resort

Pineto - Rezidence Med Resort

10 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Komplex se nachází v jižní části letoviska Pineto a je vzdálen cca 50 až 200 m od pláže a cca 500 m od centra.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 50 až 200 m od rezidence. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA .


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín

Vybavení: Restaurace, bar, bazén.
Za poplatek: parkovací místo.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě) : ložní prádlo 10 EUR/osoba; ručníky 5 EUR/osoba; přistýlka nebo dětská postýlka 50 EUR/týden; klimatizace 50 EUR/týden/apartmán; parkování 30 EUR/týden.
Informace pro klienty: po příjezdu na místo jsou hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 15 EUR/osoba; vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Doporučujeme: Krásný nový komplex s výhodným umístěním nedaleko pláže a v blízkosti centra se skládá ze tří částí Micaene, Samos a Myconos. Rezidence disponuje velkou zahradou s bazénem. Ubytování vhodné zejména pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát v oblasti
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: rezidence

Apartmány s terasou (v patře) nebo s vlastní zahrádkou (v přízemí) a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (na vyžádání a za poplatek) a vybaveny TV a pračkou. Typ Bilo 4 – má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby a ložnici se dvěma lůžky. Typ Trilo 6 – má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro dvě osoby, ložnici se dvěma lůžky a pokoj se dvěma lůžky.

Stravování: vlastní

Bez stravy.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

23.08.19 pá 10 dní 3 290 Kč objednej
30.08.19 pá 10 dní 2 790 Kč objednej
06.09.19 pá 10 dní 1 890 Kč objednej
13.09.19 pá 10 dní 1 890 Kč objednej
20.09.19 pá 10 dní 1 890 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort Foto - Pineto - Rezidence Med Resort