Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle

Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle

10 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Rezidence se nachází v klidné části letoviska Caorle a je vzdálená pouhých cca 200 m od písčité pláže Levante a cca 400 m od historického centra města, kde je dostatek večerní zábavy.

Pláž: Písčitá pláž Levante s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, je vzdálená cca 200 m od rezidence. SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice,Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Vybavení: Výtah, venkovní bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí).
Zdarma: jedno parkovací místo k apartmánu.
Za poplatek: Wi-Fi.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě) ložní prádlo vlastní nebo na vyžádání 40 EUE/MONO a 50 EUR/BILO (prostěradlo+ povlak na polštář), dětská postýlka 20 EUR/týden.


Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou hoteliéry vybírány následující poplatky: spotřeba energií 50 EUR/apartmán.

Doporučujeme: Rezidence postavená v roce 2012 se nachází v klidné části letoviska, několik desítek metrů od pláže a současně v blízkosti historického centra malebného městečka Caorle. V okolí je supermarket, tenisové kurty, restaurace, bary a obchody. Tato moderní rezidence je vhodná i pro náročnější klienty.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• autobusová doprava
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Ubytování: rezidence

Moderně vybavené apartmány s balkonem či terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem, mikrovlnnou troubou a trezorem.
Typ Mono 4 40m 2 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a dvěma rozkládacími křesly.
Typ Bilo 5 50m 2 – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem.

Stravování: vlastní

Bez stravy.

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

04.09.20 pá 10 dní 2 390 Kč [objednej]
11.09.20 pá 10 dní 1 890 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle Foto - Caorle - Rezidence Gran Mado - Caorle