Kréta - Eva Bay ****

Kréta - Eva Bay ****

8 - denní zájezd | Řecko

Poloha: hotel leží u písčité pláže (v moři místy kamenné útesy, doporučujeme boty do vody), asi 50 m od centra vodních sportů na pláži, nejbližší obchody a restaurace přes silnici, zastávka autobusu cca 80 m. Vzdálenost od Rethymna cca 6 km, letiště cca 75 km.

Vybavení: hotelový komplex se 108 pokoji v osmi 2patrových budovách obklopených krásnou zahradou nabízí vstupní halu s recepcí a TV koutkem, restauraci, hlavní bar, snack bar na pláži, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, stolní tenis. Hotel pro své hosty pořádá řecké večery s živou hudbou a tancem. Hotel poskytuje plážové osušky za poplatek.

Doporučujeme: Doporučujeme: Oblíbený hotel s příjemnou a klidnou atmosférou a výhodnou polohou u pěkné pláže. Pouze pro klienty starší 16 let. Výborná kuchyně a služby. Blízko centra živého letoviska s tavernami, kavárnami, bary a obchůdky.

Obsazení: XX / XXX

Internet: WiFi připojení zdarma, internetový koutek zdarma.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel ****

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu se sprchou/WC, individuální klimatizaci, telefon, SAT/TV, miniledničku, fén a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na moře možné za poplatek na místě (dle aktuální obsazenosti hotelu, hradí se na recepci).

Stravování: all inclusive

all inclusive

All inclusive: plná penze formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.), nápoje v hlavním baru (18.00–23.00 hod.), dopolední a odpolední teplé i studené občerstvení ve snack baru na pláži (10.00–16.00 hod.), zmrzlina, káva, čaj a zákusek (16.30–17.30 hod.).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na recepci
  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 3,00 EUR/ pokoj/ noc splatná v den příjezdu na recepci
  • Služby za poplatek: trezor na pokoji (cca 2 EUR/den), vodní sporty na pláži, plážové osušky

Fotogalerie

Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay **** Foto - Kréta - Eva Bay ****