Skopelos - Pine Trees **+

Skopelos - Pine Trees **+

12 - denní zájezd | Řecko

Poloha: pokoje jsou umístěné v klidném a tichém prostředí, pouhých 70 m od moře. Město Skopelos je vzdáleno 8 km, zde také naleznete nejbližší zdravotní středisko. Letovisko Limnonari je 1,5 km daleko, za návštěvu stojí nádherná pláž s bílým pískem. V zátoce, cca 3 min. od ubytování, jsou menší taverny i supermarket.

Vybavení: gril, velká společná kuchyně.

Doporučujeme: Doporučujeme: Příjemné ubytování, které vás okouzlí svojí polohou pod hustými a vysokými borovicemi, nedaleko místního přístavu Agnontas. Umístění mezi lesem a pobřežím vybízí ke strávení klidné a relaxační dovolené. Toto úchvatné místo ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky z letní dovolené.

Obsazení: XX

Poznámka: přílet a odlet je na ostrov/ z ostrova Skiathos, na ostrov Skopelos se pokračuje trajektem.

Internet: WiFi na pokoji zdarma.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel **+

dvoulůžkové pokoje jsou všechny vybavené koupelnou, lednicí, TV, WiFi, klimatizací a balkonem. Z balkonu můžete obdivovat výhled na moře nebo si vychutnávat pohled na krásný les. K dispozici je zde nádvoří se stoly a grilem. Využívat můžete velkou společnou kuchyni. Klimatizace v ceně.

Stravování: vlastní

bez stravy

Doprava: letecky

Termíny a ceny

02.08.19 pá 12 dní PH 15 990 Kč objednej

Cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu
  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu

Fotogalerie

Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+ Foto - Skopelos - Pine Trees **+