Limnos - Nirvana ***

Limnos - Nirvana ***

8,11,12 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Nirvana leží cca 100 m od krásné písčité pláže v klidném letovisku Plati. Je součástí komplexu Villa Victoria, kde je možnost využívat bazén. Nedaleko od ubytování je obchod s potravinami a několik restaurací. Plati je jen cca 2 km vzdálené od malebného městečka Myrina, kterému dominuje pevnost, s nezapomenutelnými panoramatickými výhledy, nachází se tu také přístav a uličky plné obchůdků a taveren.

Vybavení: 3podlažní budovy, recepce, zahrada, stravování a využití bazénu je zajištěno v resortu Villa Victoria/Stone/Yellow House. Lehátka a slunečníky zdarma u bazénu, lehátka na pláži v červnu a v září zdarma při konzumaci v plážovém baru, v červenci a v srpnu za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Doporučujeme: Doporučujeme: !! Výlet Okruh ostrovem ZDARMA!!
Pěkný hotelový komplex, klidné prostředí, nedaleko pláže, rodinná atmosféra. Součástí resortu Villa Victoria.

Obsazení: dvoulůžkové pokoje: maxim. obsazenost: XX + dítě do 2 let
třílůžkové pokoje: XX / XXx
(dítě do 2 let se započítává do maximální obsazenosti pokoje)

Poznámka: Při koupi zájezdu od 1.5.2019 obdržíte výlet Okruh ostrovem zdarma.

Pro děti: dětské hřiště pro nejmenší a dětská sekce bazénu v areálu Villa Victoria. Dětská postýlka zdarma (na zpětné potvrzení - omezený počet).

Internet: WiFi zóna zdarma.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel ***

pokoje v 1. a 2. patře jsou moderně zařízeny, nabízí klimatizaci (za poplatek), koupelnu/WC, SAT/TV, ledničku, varnou konvici, balkon nebo terasu. Přistýlka pro dítě je formou sofa. Úklid, výměna ručníků a ložního prádla se provádí 3x za pobyt.

Stravování: polopenze

polopenze: snídaně bufetové, večeře servírované (výběr z menu): předkrm, hlavní jídlo, dezert nebo ovoce v resortu Villa Victoria

Doprava: letecky

Termíny a ceny

23.07.19 út 11 dní PH 16 990 Kč objednej
02.08.19 pá 12 dní PH 21 990 Kč objednej
13.08.19 út 11 dní PH 21 990 Kč objednej
23.08.19 pá 12 dní PH 21 340 Kč objednej
03.09.19 út 11 dní PH 19 490 Kč objednej
13.09.19 pá 12 dní PH 19 990 Kč objednej
24.09.19 út 8 dní PH 16 690 Kč objednej

Cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu
  • Povinné příplatky: Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu
  • Služby za poplatek: klimatizace (cca 3 EUR/den), lehátka a slunečníky na pláži (viz. informace vybavení)

Fotogalerie

Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Nirvana *** Foto - Limnos - Stone House *** Foto - Limnos - Stone House *** Foto - Limnos - Yellow House *** Foto - Limnos - Yellow House *** Foto - Limnos - Yellow House *** Foto - Limnos - Yellow House *** Foto - Limnos - Yellow House ***