Rosolina Mare - Patio ***

Rosolina Mare - Patio ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: cca 150 m od písčité pláže, cca 350 m od centra letoviska, apartmánový komplex situovaný v klidném místě, v blízkosti nejrůznějších obchůdků a restaurací.

Vybavení: bazén, 1 parkovací místo pro každý apartmán (parkování hned u apartmánu - pouze pro velikost středně velkého auta = standardní typ osobního vozu, velká terénní auta apod. se nevejdou).

Doporučujeme: Doporučujeme: Oblíbený prázdninový komplex apartmánů s bazénem se nachází mezi borovicemi v blízkosti písčité pláže.

Obsazení: bilo 4: X–XXXX

Poznámka: bazén v provozu cca 26.05.-10.09., zpravidla vyžadovány koupací čepice (změna vyhrazena).

Pro děti: dětské hřiště, část bazénu pro děti.

Delegát: delegát v místě.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování:

bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a TV, ložnice s manželskou postelí (popř. palanda v ložnici místo rozkládací pohovky v obývací místnosti), koupelna a soc. zařízení, klimatizace, balkon/terasa/předzahrádka - v případě parkování auta slouží předzahrádka jako parkovací místo.

Stravování: vlastní

bez stravy

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena nezahrnuje

  • Povinné příplatky: vratná kauce: 50 EUR/apt., spotřeba energií: 30 EUR/apt., pobytová taxa: cca 10 EUR/apt./týden (výše pobytové taxy je stanovena místní vyhláškou a může se v průběhu sezóny měnit)
  • Povinné příplatky: vratná kauce: 50 EUR/apt., spotřeba energií: 30 EUR/apt., pobytová taxa: cca 10 EUR/apt./týden (výše pobytové taxy je stanovena místní vyhláškou a může se v průběhu sezóny měnit)
  • Služby za poplatek: klimatizace 30 EUR/týden
  • autokarová doprava: odjezdy každý pátek od 17. 05. do 13. 09. 2019, cena od 2.090 Kč/os ., dle nástupního místa. Doprava z jednotlivých nástupních míst je zajišťována autobusy, minibusy, osobním automobilem nebo tranzitem a je zde možnost přestupů po trase v návaznosti na obsazenost jednotlivých nástupních míst. Bližší informace o dopravě u prodejců

Fotogalerie

Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio *** Foto - Rosolina Mare - Patio ***