Le Christiania ***

Le Christiania ***

8 - denní zájezd | Francie

Poloha: V části Alpe d´Huez Bergers (1790 m), cca 100 m od nástupu na sedačkovou lanovku. Obchody a restaurace jsou vzdáleny 150 m, sportovní centrum cca 500 m.
(TourOperátor: CK INTERTRANS)

Ubytování: apartmán

4+0 AP4

Zrenovovaná rezidence s pěkným ubytováním v blízkosti sjezdovek.

Studio ST2*** (1 místnost, cca 25 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Apartmán AP4*** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina, cca 35 m2), v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, v kabině palanda, koupelna, WC oddělené. Studio a apartmán: vybavený kuch. kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí, varná konvice, kávovar, toastovač), většinou balkon;- za příplatek: ručníky 8 €/sada/os., TV 42 €/týden, dětská sada (postýlka, židle) 25 € (rez. předem), pes 50 €. Rezidence: recepce, výtahy, lyžárna, společ. místnost, venkovní parkoviště;- za příplatek: kryté parkoviště cca 60 €/týden (100 m od rezidence, rezervace předem).

Stravování: vlastní

Vlastní.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • ubytování, 6denní skipas pro oblast Grand Domaine/Grande Galaxie

Cena nezahrnuje

  • Vratná kauce, závěrečný úklid – vlastní nebo za příplatek, cestovní pojištění

Fotogalerie

Foto - Le Christiania *** Foto - Le Christiania *** Foto - Le Christiania *** Foto - Le Christiania *** Foto - Le Christiania ***