Demänovská Dolina - Hotel Sorea SNP ***

Demänovská Dolina - Hotel Sorea SNP ***

3,4,5,8 - denní zájezd | Slovensko

Poloha: Hotel se nachází v Demänovské Dolině ležící jižně od Liptovského Mikuláše a je součástí Národního parku Nízké Tatry. Vhodný pro letní turistiku a výlety do přírody (např. Demänovské jeskyně).

Vybavení: Restaurace, bar, kavárna, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, konferenční místnost, salónek, wellness (suchá sauna, masáže - vše za poplatek), kulečník, stolní tenis, dětská herna, dětské hřiště, parkoviště.

Doporučujeme: Velmi útulný hotel s pohodlně zařízenými pokoji nabízí příjemné prožití dovolené pro všechny věkové kategorie. Díky své poloze je hotel ideální výchozí bod pro cyklovýlety.

Akce : Jedenkrát za pobyt volný vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu Sorea Máj v Liptovském Jánu a na letní koupaliště Termal ráj.
50% sleva (ze základní ceny) na vstup do expozice miniatur Mini Slovensko v Liptovském Jánu.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto:
• pobytová taxa 1 EUR/den/osoba nad 18 let

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/osoba starší 15 let/pobyt do 5 dnů storno/plnění do 50 000 Kč 200 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt do 5 dnů
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29.9.2017.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT, rádiem a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Většina pokojů s balkonem.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie