Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) **

Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) **

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Residence Suha Punta se nachází na poloostrově Suha Punta v zeleni, v blízkosti hotelu Eva. Vzdálenost od centra města Rab je cca 5 km. 

Jedná se o jednopatrové řadové domky položené v zeleni ve svahu nad mořem.

Pokoje jsou dvoulůžkové nebo třílůžkové, možnost obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou za příplatek. Jsou renovované, mají SAT/TV. 

Stravování je zajištěno v hotelu Eva. Pláže jsou přírodní kamenité, skalnaté s betonovými plochami na slunění vzdálené cca 50-100 m, 

u hotelu Carolina je částečně oblázková pláž. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Hosté využívají služeb hotelu Eva, kde mají k dispozici klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, TV sál, obchod s novinami a suvenýry, směnárnu, trezor na recepci; WI-FI internet na recepci zdarma.

Na terase hotelu Carolina se pořádají taneční a zábavné večery. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal, pěší a cyklistické stezky. 

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Rab nezajíždí, trajektem z přístavu Valbiska cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer taxi službou z přístaviště Lopar do místa ubytování na ostrově Rab NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - KLIENTI SI JEJ PLATÍ SAMI NA MÍSTĚ - orientační cena transferu je cca 250 KN/osobní auto/1 jízda.  Transfer bude klientům předem objednán od CK.

*********  OPATŘENÍ COVID-19 **************

Pokojské nevstupují denně do pokojů pro provedení úklidu, pouze na předchozí objednávku úklidu na recepci (nutno nahlásit minimálně 1 den předem). Jednou za 4 dny pobytu je úklid bezplatný (zahrnuje také výměnu ručníků, ložního prádla a doplňování hygienických potřeb), úklid navíc je účtován 20 EUR za pokoj.

Poloha: do 300 m od moře

Vybavení: aperitiv bar, diskotéka, internetový kout, klimatizovaná restaurace, recepce centrální.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf, minigolf, půjčovna jízdních kol, hřiště na volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA !!!

Dítě do 12 let přistýlka (3.lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

POZOR - v případě obsazení 1/2+1 pokoje 1 dosp. os. a 2 dětmi do 12 let platí dítě na řádném lůžku plnou cenu a dítě na přistýlce je zdarma (na řádném lůžku nemá dítě žádnou slevu) !

STRAVOVÁNÍ JE PODÁVÁNO V HOTELU EVA !

Neomezené nápoje k večeři !

Jednolůžkový pokoj - cena je při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 16.3.2020 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Ubytování: bungalov

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

04.09.20 pá 10 dní 8 860 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze - švédský stůl (u večeří v ceně domácí točené nápoje: víno bílé a červené, voda, pivo, ovocné šťávy)
  • každodenní úklid pokoje
  • výměna ručníků
  • závěrečný úklid
  • pobytová taxa
  • doprava

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • dětská postýlka - za příplatek

Fotogalerie

rozmístěné v lesíku pod hotelem Eva Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** Foto - Suha Punta - Suha Punta residence (bungalovy) ** pohled ze zadu