Elenite - Hotel Zornitza Sands & SPA ****

Elenite - Hotel Zornitza Sands & SPA ****

8 - denní zájezd | Bulharsko

Poloha: Hotel se nachází v lokalitě Elenite, v krásné zátoce Kozluka a přímo na pláži . Je vzdálen cca 40 km severně od města Burgas, cca 10 km severně od centra hotelového letoviska Slunečné pobřeží a cca 5 km severně od centra letoviska Svatý Vlas.

Pláž: Prostorná písčitá pláž dlouhá několik set metrů a postupně se svažující do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA (jejich celkový počet je však omezen prostorem, který má hotel k dispozici).

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský vyhřívaný bazén, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, dětské hřiště a dětský klub, konferenční sál, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénu, sportovní vyžití (vodní gymnastika, šipky, vodní aerobik, zumba), parkoviště.
Za poplatek: SPA centrum (vířivka, sauna, masáže, turecká lázeň), fitness, plážový volejbal, kadeřnictví, kosmetický salon, biliár, stolní tenis, půjčovna aut a kol, pokojový servis, internetový kout, prádelna a čistírna.

Doporučujeme: Hotel Zornitza Sands & Spa nabízí svým hostům komfortní ubytování, kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru. Vynikající poloha hotelu přímo na pláži jen přispívá ke spokojenosti hostů.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 28. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 28. 9. 2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ****

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (zdarma), telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Jsou zde k dispozici i pokoje Twin s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě).

Stravování: plná penze

Plná penze. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie