Gran Canaria - Suns Gardens *

Gran Canaria - Suns Gardens *

8,12 - denní zájezd | Španělsko

Poloha: V jižní části ostrova, 35 km od letiště, v turistické oblasti Maspalomas.

Pláž: Hotel se nachází cca 2,5 km od dun Maspalomas a Playa del Inglés. Veřejná autobusová zastávka je asi 300 m od hotelu.

Sport a zábava: V komplexu je kulečník (na mince), Golfové hřiště Golf Maspalomas je vzdáleno cca 2,5 km.

Obchody : Různé obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 150 m, větší nákupní možnosti v nedalekém nákupním centru CC El Tablero.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel

Komplex nabízí 42 patrových bungalovů rozmístěných do několika bloků v hotelové zahradě. Hostům je k dispozici recepční pult s možností telefonu a faxu, společenská místnost, malý obchod, půjčovna aut, placené parkoviště. Ve středu bungalovů je bazén pro dospělé, dětský bazén, bar s možností menšího občerstvení, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

V přízemí je obývací pokoj, integrovaný kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, varná deska), trezor (k pronájmu) a televize se satelitními programy (za poplatek), v prvním patře samostatná dvoulůžková ložnice a koupelna s WC. Každý má vlastní balkon a malou předzahrádku. Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let). Maximální obsazenost (květen - říjen) - 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování: vlastní

Bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens * Foto - Gran Canaria - Suns Gardens *