Diani Beach - Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

Diani Beach - Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

11 - denní zájezd | Keňa

Vybavení: Papillon Lagoon Reef Hotel -Hotel je umístěný přímo na pláží Diani, 10 minut jízdy od obchodů a restaurací. Od mezinárdního letiště v Mombase je vzdále cca 90km. Je vhodný pro rodinnou dovolenou. V nabídce má i rodinné pokoje se 2 ložnicemi. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, sluneční terasu, posilovnu, dětské hřiště, wellness a fitness centrum. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.
Ngutuni Safari Kemp - tento safari kemp se nachází v Národním parku Tsavo East a polohou je ideálním výchozím bodem pro safari. V kemput je 48 pokojů zařízených v tradičním, svahilském stylu. Najdete zde i restauraci, bar a společenské místnosti. Kemp je umístěn u malé vodní nádrže, kde také můžete pozorovat divoká zvířata.

Poznámka: Program safari je na 1 1/2 dne. Tento balíček je možný pouze v kombinaci s hotelem Papilon Lagoon Beach Resort. Při koupi tohoto safari programu, se klienti musí vystěhovat z pokoje v hotelu Papillon a po příjezdu budou ubytování v jiném pokoji. Zavazadla je možné zanechat v úschovně hotelu. Odjezdové dny na safari jsou úterý, čtvrtky a soboty. Přesný den Vám bude sdělen při příletu do Mombasy zástupcem CK Fischer.

Ubytování:

Stravování: all inclusive

Doprava: letecky

Termíny a ceny

23.09.20 st 11 dní PH 38 990 Kč [objednej]
30.09.20 st 11 dní PH 38 990 Kč [objednej]
07.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč [objednej]
14.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč [objednej]
21.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

  • CenaZahrnuje: Leteckou přepravu Praha - Mombasa - Praha, letištní poplatky, transfery, ubytování v hotelu Papillon Lagoon Beach Resort s programem all inclusive,  2 denní safari v Národním parku Tsavu East s plnou penzí a ubytováním v kempu Ngutuni, služby česky mluvícího delegáta během pobytu v hotelu Papillon. ( česky mluvící delegát není přítomný během samotného safari)

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: Vízum do Keni, nápoje během safari, spropitné pro průvodce během safari

Program zájezdu

1. den: Kombinace safari a pobytu u moře je ideální pro všechny, co chtějí zažít malé dobrodružství pozorováním divoké zvěře v jejich domovském prostředí. Národní pak Tsavo je typický pro svoji krajinu. Zvlněné pláně savany prorostlé mohutnými baobaby jsou domovem obrovských stád červených slonů. Je zde monitorován i vzácný druh antilop hirola. Během safari vyjížděk se vám naskytne pohled na stáda divoké zvěře. Nejčastěji v parku můžete spatřit slony, žirafy, zebry, gazely, impaly a ostatní antilopy, rozličné druhy ptactva, ale i lvy, gepardy atd.

Fotogalerie

PAPILLON PAPILLON PAPILLON PAPILLON PAPILLON SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI