Diani Beach - Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

Diani Beach - Minisafari, Národní park Tsavo a pobyt v hotelu Papillon Lagoon Reef

11 - denní zájezd | Keňa

Vybavení: Papillon Lagoon Reef Hotel -Hotel je umístěný přímo na pláží Diani, 10 minut jízdy od obchodů a restaurací. Od mezinárdního letiště v Mombase je vzdále cca 90km. Je vhodný pro rodinnou dovolenou. V nabídce má i rodinné pokoje se 2 ložnicemi. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, sluneční terasu, posilovnu, dětské hřiště, wellness a fitness centrum. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.
Ngutuni Safari Kemp - tento safari kemp se nachází v Národním parku Tsavo East a polohou je ideálním výchozím bodem pro safari. V kemput je 48 pokojů zařízených v tradičním, svahilském stylu. Najdete zde i restauraci, bar a společenské místnosti. Kemp je umístěn u malé vodní nádrže, kde také můžete pozorovat divoká zvířata.

Poznámka: Program safari je na 1 1/2 dne. Tento balíček je možný pouze v kombinaci s hotelem Papilon Lagoon Beach Resort. Při koupi tohoto safari programu, se klienti musí vystěhovat z pokoje v hotelu Papillon a po příjezdu budou ubytování v jiném pokoji. Zavazadla je možné zanechat v úschovně hotelu. Odjezdové dny na safari jsou úterý, čtvrtky a soboty. Přesný den Vám bude sdělen při příletu do Mombasy zástupcem CK Fischer.
(TourOperátor: Cestovní kancelář FISCHER, a.s.)

Ubytování:

Stravování: all inclusive

Doprava: letecky

Termíny a ceny

02.09.20 st 11 dní PH 36 990 Kč objednej
09.09.20 st 11 dní PH 36 990 Kč objednej
16.09.20 st 11 dní PH 36 990 Kč objednej
23.09.20 st 11 dní PH 38 990 Kč objednej
30.09.20 st 11 dní PH 38 990 Kč objednej
07.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč objednej
14.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč objednej
21.10.20 st 11 dní PH 38 990 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • CenaZahrnuje: Leteckou přepravu Praha - Mombasa - Praha, letištní poplatky, transfery, ubytování v hotelu Papillon Lagoon Beach Resort s programem all inclusive,  2 denní safari v Národním parku Tsavu East s plnou penzí a ubytováním v kempu Ngutuni, služby česky mluvícího delegáta během pobytu v hotelu Papillon. ( česky mluvící delegát není přítomný během samotného safari)

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: Vízum do Keni, nápoje během safari, spropitné pro průvodce během safari

Program zájezdu

1. den: Kombinace safari a pobytu u moře je ideální pro všechny, co chtějí zažít malé dobrodružství pozorováním divoké zvěře v jejich domovském prostředí. Národní pak Tsavo je typický pro svoji krajinu. Zvlněné pláně savany prorostlé mohutnými baobaby jsou domovem obrovských stád červených slonů. Je zde monitorován i vzácný druh antilop hirola. Během safari vyjížděk se vám naskytne pohled na stáda divoké zvěře. Nejčastěji v parku můžete spatřit slony, žirafy, zebry, gazely, impaly a ostatní antilopy, rozličné druhy ptactva, ale i lvy, gepardy atd.

Fotogalerie

PAPILLON PAPILLON PAPILLON PAPILLON PAPILLON SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI SAFARI