Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof ****

Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof ****

4 - denní zájezd | Rakousko

Poloha: Centrum: Galtür 2 km,
Veřejný krytý plavecký bazén: Sportzentrum 2 km,
Možnosti nákupu: Galtür 2 km,
Nádraží: Landeck 40 km,
Nadmořská výška: 1.584 m,
Lanová dráha: Birkhahnbahn Sesselbahn Galtür.

Pro děti: Herna, Dětské menu.

Všeobecné vybavení: Hotelová hala/ Lobby, Wifi: zdarma v celé budově, Výtah, Parkoviště: zdarma, Garáž: za poplatek Euro 4,- /den, platba na místě, Jídelna pro hotelové hosty, a-la-Carte Restaurant, Bar, Café, Diskotéka, Konferenční místnost - až pro 30 osob s audiovizuálním vybavením.

Zdarma fitness, wellness: Krytý bazén: Zážitkový krytý bazén 12 x 7 m, Wellness centrum: různé parní lázně, saunový svět, Skalní vřídlo, Vířivka, Kneippova koupel, Relaxační zóna, Otevírací doba: Sauna denně 15:30 - 19:00, ostatní úseky denně od 07:30 do 20:00
Wellness centrum: ~ 800 m2,

Zábava v ceně: Posilovna: ve wellness centru.

Další služby: Platební karty: Bankomat/EC-Karta, Bezbariérový přístup: ano, Příjezd od: 14:00, Odjezd do: 10:00.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel ****

Luxusní rodinný wellnesshotel Wirlerhof, zařízený v tyrolském stylu, se nachází na klidném místě v předních klimatických lázních Tyrolska, vhodných i pro alergiky. Nasávejte celý den zdravý čerstvý horský vzduch a nechte svou duši odpočinout po dni plném aktivit v krásném a velkém wellness.

Vybavení pokojů: Vana nebo Sprcha/WC: v některých pokojích oddělené WC, Fén, Za poplatek 5,- Euro/osoba možnost zapůjčení županu, Balkon/Terasa: u některých pokojů, Topení, Telefon, Satelitní TV, WiFi: zdarma, Trezor: zdarma, Všechny pokoje jsou pohodlně vybaveny. Dětská postýlka není při plném obsazení pokoje k dispozici pro všechny typy pokojů.

Typ pokoje: 2-3 lůžka Vana/Sprcha/WC, 27 - 30 m2, 1 lůžko Sprcha/WC, ~ 18 m2, 2 lůžka Vana/Sprcha/WC, ~ 24 m2.

Stravování: polopenze

Strava v ceně: Polopenze, Uvítací drink, Snídaňový bufet: bohatý, částečně s produkty z vlastního hospodářství a denně s čerstvým kravským mlékem z vlastního chovu, Denně od 16:00 do 17:00 odpolední bufet s moučníky (výběr ze 3 moučníků), Večeře (3 chody): s možností volby (výběr ze 2 chodů), Salátový bufet, Tematické večery: pokaždé 1x týdně galavečeře a 1x tyrolský selský bufet.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena nezahrnuje

  • Za poplatek na místě: Pobytová taxa: Euro 2,70 / osoba /noc (od 15 let)

Fotogalerie

Foto - Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof **** Foto - Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof **** Foto - Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof **** Foto - Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof **** Foto - Galtür - Alpenromantik Hotel Wirlerhof ****