Walchsee - Ferienclub Bellevue ****

Walchsee - Ferienclub Bellevue ****

4 - denní zájezd | Rakousko

Poloha: Centrum: Walchsee,
Veřejný krytý plavecký bazén: žádný veřejný krytý bazén,
Možnosti nákupu: Walchsee 100 m,
Nádraží: Kufstein 20 km,
Letiště: Innsbruck 100 km,
Nadmořská výška: 668 m,
Lyžařský areál/Lanová dráha: Kössen 8 km,
Běžecká stopa: před domem 10 m,
Skibus (nejbližší zastávka): před domem 10 m,
Možnost sjezdu na lyžích až k hotelu: ne,
Vlastní hotelový autobus: ne,
Poloha v centru Walchsee, přímo u jezera,
Lyžařská oblast Walchsee a Lyžařská škola vzdálena 2,5 km.

Pro děti : Dětská postýlka, Herna: Visutý most s klouzačkou do balónků, Lezecká stěna, boxovací pytle, Dětské menu, Hlídání dětí: Mateřská škola s dohledem na děti od 3 do 12 let, denně od 10:00 do 17:00, "Pirátská země" pro děti od 3 do 8 let (resp. do výšky 130 cm) od Ne do Pá od 18:00 do 20:00, Animační programy pro mládež jen v čase hlavních prázdnin, Baby balíček s přebalovacím pultem, vaničkou na koupání a kyblíkem na pleny.

Všeobecné vybavení : Recepce, Hotelová hala/ Lobby, Společenská místnost, WiFi: zdarma, Místnost na obuv, Lyžárna, Výtah, Parkoviště: zdarma, Garáž: za poplatek na místě, Euro 5,-/den, Restaurant speciálně pro hotelové hosty, Bar, Café, Kadeřník, Obchod (za poplatek), Pračka a sušička (za poplatek Euro 2,- za prací/sušící cyklus).

Zdarma fitness, wellness : Wellness: ~ 200 m2,
Vstup do bazénu dětem povolen, v saunovém úseku od 15 let.
Krytý bazén: 8 x 12 m, a Dětský bazének, 96 m2, Parní lázeň, Sauna, Vířivka, do krytého bazénu/wellness je třeba si přinést vlastní ručníky, hotel je neposkytuje, Otevírací doba: denně od 10:00 do 20:00.

Zábava v ceně : Posilovna, Místnost na stolní tenis: otevřeno denně od 10:00 do 20:00, Kuželkářská dráha: otevřena denně od 10:00 do 20:00.

Další služby : Platební karty: Visa, American Express, Diners Club, Bezbariérový přístup: ne, Příjezd od: 15:00, Odjezd do: 10:00.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel ****

Ferienclub Bellevue am See leží ve snové, klidné lokalitě na nejkrásnějším místě obce, přímo u jezera. 18.000 m2 velký hotelový park s loukou ke slunění spojuje hotel s místem ke koupání v jezeře.

Vybavení pokojů : Sprcha/WC, Za poplatek Euro 10,-/osoba možnost zapůjčení županu - platba na místě, Sedací souprava, Rozkládací pohovka, Minibar: za poplatek na místě, resp. lednice, Rádio, Telefon, Kabelová TV, Všechny pokoje jsou vkusně, komfortně a rustikálně zařízeny. Dětská postýlka není při plném obsazení pokoje k dispozici pro všechny typy pokojů.

Typ pokoje : 2-3 lůžka Sprcha/WC, ~ 33 m2, 2-4 lůžka Sprcha/WC, ~ 33 m2.

Stravování: polopenze

Strava v ceně : Polopenze, Snídaňový bufet, Večeře (4 chody), Předkrmový a salátový bufet, Vánoční večeře (24.12.): v rámci polopenze, Silvestrovská večeře: v rámci polopenze.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

01.01.19 út 4 dny 71 625 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Walchsee - Ferienclub Bellevue **** Foto - Walchsee - Ferienclub Bellevue **** Foto - Walchsee - Ferienclub Bellevue **** Foto - Walchsee - Ferienclub Bellevue **** Foto - Walchsee - Ferienclub Bellevue ****