Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach ****

Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach ****

8,11,12,15 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Hotelový komplex se nachází v letovisku Agios Georgios, cca 30 km od letiště. Obchůdky, bary a taverny jsou ve vzdálenosti cca 600 m od hotelu. Hotel leží přímo u dlouhé písčité pláže .

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu . Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení: Hotelový areál tvoří hlavní budova s recepcí a další budovy s pokoji. K dispozici je vstupní hala s recepcí, čtyři restaurace, á la carte restaurace, několik barů, tři bazény, dětský bazén se skluzavkami , dětský klub, dětské hřiště, animační programy, minimarket, obchod se suvenýry.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénů, stolní tenis, tenisový kurt (bez osvětlení), basketbal, plážový volejbal, fitness.
Za poplatek: internetový koutek, biliár, sauna, SPA centrum.

Doporučujeme: Hotelový komplex, umístěný v krásné zahradě plné zeleně a květin, nabízí výborné služby all inclusive a vynikající polohu přímo u dlouhé písčité pláže. Kvalitní služby, zázemí pro děti a rozmanité sportovní vyžití jsou zárukou strávení příjemné dovolené.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
   
Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 3 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : na pláži
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ****

Pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, DVD přehrávačem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře, pokoje Superior a rodinné pokoje.

Stravování: all inclusive

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), lehké občerstvení během dne, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach **** Foto - Agios Georgios - Hotel Aquis Sandy Beach ****