Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive light ****

Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive light ****

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Komplex „květinových“ hotelů Narcis/Hedera/Mimosa/Lido Palace se nachází v Maslinickém zálivu, obklopen zelení. Hotely jsou vzdáleny cca 50-200 m od pláže (hotel Mimosa-Lido Palace je nejblíže k pláži i k městu). Do centra města je to asi 10 minut pěší chůze. Hotel Narcis a Hedera naleznete pod jiným číslem zájezdu.

Pokoje v hotelu jsou buď typu Superior - dvoulůžkové s možností jedné až dvou přistýlek (rozkládací gauč), velmi prostorné a s balkonem na mořskou stranu (výhled na moře nezaručujeme) nebo typu Standard – dvoulůžkové a jednolůžkové, bez bez balkonu, orientované k silnici; všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizaci, lednici, WI-FI.

Hotel má výtah a bezplatné WI-FI připojení k internetu ve všech prostorách. Ubytování v hotelu Mimosa je možné buď s polopenzí (s možností dokoupení obědů – pouze v termínech od 29.6. do 7.9.) no s all inclusive light extra (popis služeb – viz ceníková tabulka). V den příjezdu mají klienti s all inclusive light extra jako první službu večeři. 

Hostům jsou k dispozici hotelová restaurace, aperitiv bar, restaurace á la carte, taneční terasa, pizzerie-grill. 

V komplexu se dále nachází welness centrum (sauna, masáže apod.), kongresový sál, supermarket, kadeřnický salón, stánek s novinami, dětské hřiště. 

Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité, s velmi pozvolným vstupem do moře. Vhodné pro rodiny s dětmi. Hotelový komplex má vnitřní bazén (v hotelu Hedera – uzavřen v červenci a srpnu), 4 venkovní bazény (jeden s hydromasáží) a dětský bazén. Na pláži je tobogán pro děti. Komplex zajišťuje animaci pro děti (mini klub pro děti 6-12 let, mini disco) i dospělé - cca od 1.6. do 6.9., večerní hudba u hotelu Hedera a u pizzerie. Ke sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové dvorce, volejbal, minigolf, hřiště pro míčové hry. V blízkosti  možnost vodních sportů, potápěčské centrum.

Poloha: do 200 m od moře

Dvě děti do 5 let na přistýlce (3., 4. lůžko) v pokoji Superior se 2 dosp. os. - ZDARMA !!

Přistýlka (3.,4. lůžko) v 1/2 Superior pokoji je rozkládací gauč (v případě obsazení dvěma dětmi má starší dítě vždy cenu na 3. lůžku), na 4. lůžku mohou být pouze děti do 16 let.

Cena za dospělou osobu v 1/1 pokoji je cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou (single use)

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
(TourOperátor: 101 CK ZEMEK, s.r.o.)

Ubytování: hotel ****

Stravování: all inclusive

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

16.08.19 pá 10 dní 17 704 Kč objednej
23.08.19 pá 10 dní 16 276 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x plná penze - švédský stůl, u obědů a večeří místní točené nápoje v libovolném množství (voda, červené a bílé víno, pivo, ovocné šťávy)
 • odpolední svačina 15:30-17:00 hod. -sendviče, mini pizzy, zmrzlina apod. + neomezeně nápoje z automatu (pivo, voda, víno, ovocné šťávy)
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • doprava
 • WI-FI
 • čtyři venkovní bazény (jeden z nich je s hydromasáží)
 • lehátka u bazénů (omezený počet)
 • dva vnitřní bazény (mimo provoz v 7.a 8. měsíci)
 • sauna a turecká koupel ve wellness centru v hotelu Mimosa,
 • sportovní vyžití (1 hodina tenisu, 1 hodina míčové hry, 1 hodina minigolfu)
 • od 1.6. do 6.9.2019: pro děti 6-12 let dětský klub (MINI CLUB) s 1 nápojem a malou svačinou
 • animace a mini disco

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
 • dětská postýlka (na předchozí vyžádání) za příplatek - viz ceník

Fotogalerie

Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** bazén pro nejmenší děti beach grill beach grill beach grill beach grill Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** Foto - Rabac - Mimosa-Lido Palace hotel **** - all inclusive **** pokoj Standard Mimosa pokoj Standard Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa pokoj Superior Mimosa