Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina ***

Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina ***

8 - denní zájezd | Chorvatsko

Nachází se na překrásném malém ostrůvku přímo naproti Rovinji (10 minut lodí) obklopen romantickým parkem z 19. století. Hotel má 110 pokojů v rustikální stylu.  Všechny pokoje mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, balkon nebo terasu, telefon, trezor, minibar na vyžádání, klimatizaci, WI–FI. Hlavní budova hotelu má výtah. Pokoje standart jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem a nacházejí se v hlavní budově. V depandanci jsou rodinné pokoje a pokoje suite. Rodinné pokoje mají jeden vchod, ale dva oddělené pokoje, z čehož dětský pokoj má palandu nebo dvě lůžka, celková plocha je 30m2. Pokoj suite je o velikosti 40-50 m2, má manželské lůžko a obývací část s gaučem.

Hotelová restaurace má interier ve stylu rakousko-uherského paláce se dřevěnými stropními trámy. Má velkou terasu propojenou s venkovním bazénem. Na pláži se nachází Bistro Plaža a na ostrově jsou další 3 bary – Lobby, Pool i Mandrač cocktail bar. Pláže jsou především na východní straně ostrova, vzdáleny od hotelu 50 – 100 m, většinou oblázkové, kamenité, je zde i upravená část pláže pro děti. Hotel má 3 venkovní bazény s mořskou vodou – velký s hydromasáží, střední a dětský. Pro sport a rekreaci mají hosté k dispozici: antukový tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, střelnici, minigolf, dětské hřiště a vodní sporty. 

Zábava a večerní programy: miniklub pro děti od 4 do 12 let a to 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne každý den kromě soboty, mini disco, animace pro děti i dospělé – talent show, aerobic, aqua aerobic, zumba, pilates, joga, živá hudba na terase. Protože se hotel nachází na ostrově, má hotelová společnost v přístavu v Rovinji informační kancelář, kde je organizován i parking automobilů pro hotelové hosty a převoz na ostrov. Lodní přeprava na ostrov je každou hodinu od 5.30 do 00:30 hodin.

Poloha: do 100 m od moře

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

FAMILY SUITE rodinný pokoj má jednu dvoulůžkovou ložnici a pokoj pro děti s palandou, pokoje jsou spojeny dveřmi, mají jeden vchod a jedno sociální zařízení.

Pokoj suite pro 2 osoby má manželské lůžko a obytnou část s gaučem.

Jednolůžkový pokoj - cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use) - pouze na vyžádání.

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD2) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
(TourOperátor: 101 CK ZEMEK, s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

24.08.19 so 8 dní 19 440 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - švédský stůl (hlavní chod u večeří je servírovaný)
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • pobytová taxa
 • parkování na parkovišti Valbruna - hlídané
 • kyvadlová doprava lodí z Rovinje na ostrov Sv. Katarina a zpět (během celého pobytu)
 • WI-FI

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Fotogalerie

Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Foto - Ostrov Sv. Katarina - Hotel Katarina *** Sv. Katarina ostrov (Rovinj) - Island Katarina hotel - Standard pokoj C2