Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány)

Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány)

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Prázdninový komplex se rozprostírá cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je rozdělen na campingovou, rezidenční a hotelovou část. Villaggio je situováno ve třech úrovních vybudovaných do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a depandance s několika panoramatickými apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek) jsou apartmány a hotelové pokoje, uprostřed se nachází bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a tvoří ji campingová část, obchod, bar a restaurace. Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů od villaggia.

Pláž: Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů , místy skalnaté útesy (vhodná obuv do vody). SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA u hotelu po celou sezónu, u apartmánu zdarma pouze do 20.6. a od 5.9.,od 21.6. do 5.9. za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, venkovní bazén, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr s animacemi cca od 15.6. do 15.9.
Zdarma: parkování v areálu.
Za poplatek: Wi-Fi, tenisový kurt.

Sport a zábava: Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě): ložní prádlo a ručníky 16 EUR/osoba; plážový servis 90 EUR/týden/set (20.6.-5.9.).
Informace pro klienty: po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 35 EUR/apartmán; vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Doporučujeme: Villaggio je zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků a nachází se poblíž nádherné písčité pláže Riaci (Ricadi – Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana s úchvatnými výhledy na zapadající slunce v Tyrhenském moři.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát nebo asistence na telefonu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Ubytování: rezidence

Apartmány mají sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou vybaveny kuchyňským koutem. Mono 3 - obývací pokoj se třemi lůžky, malá veranda. Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí. Trilo 5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky.

Stravování: vlastní

Apartmány bez stravy.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

05.09.20 so 8 dní 2 390 Kč [objednej]
12.09.20 so 8 dní 2 390 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány) Foto - Capo Vaticano/Ricadi - Rezidence Marco Polo (apartmány)