Tučepi - Bluesun Alga hotel ****

Tučepi - Bluesun Alga hotel ****

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Bluesun hotel Alga se nachází v letovisku Tučepi, v jedné z nejatraktivnějších destinací Makarské riviéry. Je vzdálen pouze několik kroků od překrásné tučepské pláže. 

Hotel je zcela klimatizovaný. Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové typu Economy a Standard bez možnosti přistýlky a pokoje Superior s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají SAT/TV, mini bar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, WI-FI, klimatizaci, balkon na mořskou stranu nebo do parku. Pokoje Economy jsou bez balkonu.   

Hostům je k dispozici recepce, směnárna, hotelová restaurace, aperitiv bar, letní terasa, bar u bazénu Camelia a plážový bar Iris, pivnice, restaurace a la carte Kaštelet nacházející se u pláže, venkovní bazén pro dospělé a děti, jacuzzi s mořskou vodou, sauna (za poplatek). Pro děti je zde venkovní dětské hřiště a mini klub. Ke sportovnímu vyžití lze využít nedaleké sportovní centrum Slatina, které nabízí sportovní možnosti pro děti i dospělé: fitness, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na fotbal, malou kopanou, košíkovou, házenou, pétanque, plážový volejbal. 

Oblázková pláž, která je obklopena borovicemi, je vzdálena cca 30 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je bohatá nabídka místních vodních sportů.

Poloha: do 50 m od moře

Vybavení: směnárna, bazén venkovní, WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, bazén dětský, restaurace a lá carte, terasa, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, bar u bazénu, bar na pláži, restaurace.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

2 DĚTI DO 14 LET NA PŘISTÝLKÁCH (3. A 4. LŮŽKO) V 1/2+1+1 POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA !

Domácí zvířata nejsou povolena.

Pouze některé pokoje Standard BM mají balkon.

Pokoje 1/1 jsou jsou dvoulůžkové pokoje obsazený 1 osobou (single use).

SLEVA 20% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 20% v termínech 30.5.-6.6.2020 ! Sleva se sčítá jen s mimořádnou slevou.

!!! SPECIÁLNÍ SLEVA 25 % Z CENY UBYTOVÁNÍ OD 15.8. DO 26.9.2020 (POSEBNA PONUDA -25%). SLEVA JE PLATNÁ OD 01.08. DO 31.08.2020. Slevy se nesčítají.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

14.08.20 pá 10 dní 18 002 Kč [objednej]
21.08.20 pá 10 dní 18 002 Kč [objednej]
28.08.20 pá 10 dní 16 450 Kč [objednej]
04.09.20 pá 10 dní 16 450 Kč [objednej]
11.09.20 pá 10 dní 14 207 Kč [objednej]
18.09.20 pá 10 dní 10 585 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - švédský stůl
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • klimatizace
 • pobytová taxa
 • WI-FI
 • využívání venkovního bazénu
 • doprava

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
 • dětská postýlka (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
 • plná penze za příplatek

Fotogalerie

Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Clemente's Pub Clemente's Pub Clemente's Pub Economy Economy Economy Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Foto - Tučepi - Bluesun Alga hotel **** Hygge Bar Hygge Bar pláž Nugal - cca 2 km od přístavu mezi Makarskou a Tučepi Restaurace pro polopenzi Restaurace pro polopenzi Restaurace terasa Restaurace terasa Standard Standard Standard Standard balkon strana moře Standard balkon strana moře Superior balkon Superior balkon Superior balkon strana moře Superior balkon strana moře Superior balkon strana moře