Makarska - Biokovka hotel ***

Makarska - Biokovka hotel ***

10 - denní zájezd | Chorvatsko

Nachází se v borovicovém lese přímo na moři, cca 15 minut pěší chůze od centra města. Hotel je pro svou bohatou nabídku různých léčebných programů zčásti využíván jako zdravotnické a rehabilitační zařízení. Je vhodný pro lázeňské a sportovní pobyty. V  současnosti je již celý zrenovován – všechny pokoje jsou stejné kategorie a všechny mají klimatizaci. Také společné prostory jsou klimatizované.

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s balkonem, SAT/TV, telefonem. Pouze pokoje s balkonem a pohledem na moře mají možnost přistýlky. Je zde i 9 speciálních pokojů pro vozíčkáře, které jsou pouze dvoulůžkové, s balkonem a klimatizací.

Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, kavárna s terasou, společenská místnost, kadeřnický a pedikérský salón, na pláži snack bar, taneční večery. Hotel má 2 vnitřní bazény s vyhřívanou mořskou vodou, terapeutický bazén s teplotou vody cca 35° C, moderní fitness centrum, hodiny aerobiku, 2 sauny, zdravotnické služby (různé druhy masáží, elektroterapie, léčba chronických respiračních onemocnění a další.

Pláže jsou oblázkové, vzdálené cca 30 m od hotelu. V blízkosti hotelu jsou tenisové kurty, nabídka vodních sportů. Ve městě je sportovně-rekreační centrum, kde jsou různá hřiště pro míčové hry. V hotelovém parku je dětské hřiště. Tento prostor je také vhodný pro pořádání různých sjezdů a seminářů. Vegetariánskou či dietní stravu je možno zabezpečit i pro jednotlivé skupiny. Nabídka švédského stolu je v tomto hotelu jedna z největších v této oblasti Dalmácie.

Poloha: do 50 m od moře

Vybavení: aperitiv bar, bazén vnitřní mořská voda, kavárna, terasa, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, dětské hřiště, konferenční místnost, společenská místnost, pedikérský salón, taverna, stánek s občerstvením, bazén terapeutický, léčba respiračních onemocnění, elektroterapie, restaurace zahradní, taneční večery.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!

První dítě do 7 let na přistýlce v pokoji balkon mořská strana se 2 dosp. os. - ZDARMA !!

Jsou-li na pokoji se 2 dospělými osobami 2 děti do 7 let: první dítě je na přistýlce ZDARMA a druhé dítě má 50% slevu bez nároku na lůžko - viz. ceny.

U pokojů s pohledem na pohoří nelze přistýlka!

U pokojů 1/1 je cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use).

Plná penze možná za příplatek.

Dětská postýlka možná za příplatek.

Domácí zvířata nejsou povolená.


AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 23.5. a od 19.9. ! Slevy se nesčítají !

MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 10% V TERMÍNECH 8.8. - 19.9. (POPUST -10%). SLEVA JE PLATNÁ OD 6.8. DO 22.8.2020. Slevy se nesčítají!

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

14.08.20 pá 10 dní 14 422 Kč [objednej]
21.08.20 pá 10 dní 12 649 Kč [objednej]
28.08.20 pá 10 dní 12 649 Kč [objednej]
04.09.20 pá 10 dní 12 649 Kč [objednej]
11.09.20 pá 10 dní 10 147 Kč [objednej]
18.09.20 pá 10 dní 9 790 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - švédský stůl
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • doprava
 • WI-FI v prostoru recepce i na pokojích

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění,
 • cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
 • lednice (na vyžádání) - 30 KN/den - platí se na místě v recepci
 • plná penze (výběr z menu) - za příplatek
 • dětská postýlka od 23.5. - za příplatek

Fotogalerie

Foto - Makarska - Biokovka hotel *** 1/2 B (novi dio) 1/2 BM ((stari dio)	  1/2 BMS (novi dio) Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel *** Foto - Makarska - Biokovka hotel ***