Zell am See - Hotel St. Florian ***

Zell am See - Hotel St. Florian ***

5,8 - denní zájezd | Rakousko

Poloha: Hotel Florian se nachází v centru Kaprunu, jen cca 250 m od lázní Tauern Spa a 200 m od místních lanovek v Kaprunu. Ledovec Kitzsteinhorn je vzdálen cca 5 km a zastávka skibusu, kterým se na ledovec dostanete, se nachází 50 m od hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hala s krbem, internetový koutek (zdarma), Wi-Fi (v hale zdarma), restaurace, bar, lyžárna, botárna, wellness (infrakabina, posilovna) parkoviště (zdarma), garáže (za poplatek – 4 EUR/den).

Doporučujeme: Velmi pěkný hotel ležící na okraji centra Kaprunu poblíž místních lanovek a nedaleko ledovce Kitzsteinhorn doporučujeme párům všech věkových kategorií, ale i rodinám s dětmi. Osvětlená běžecká stopa se nachází před hotelem.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu, ložní prádlo
• pobytová taxa
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto:
• skipas

Ke konečně ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
Optimal do 4 dní 240 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 4 dní 540 Kč/osoba/pobyt Optimal do 6 dní 350 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 6 dní 650 Kč/osoba/pobyt Optimal do 10 dní 490 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 10 dní 890 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 1.6.2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ***

2-4 lůžkové pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV, radiem, trezorem a minibarem. Možnost až dvou přistýlek.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře formou menu o čtyřech chodech (s možností výběru u hlavního jídla, salátový bufet).

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.