Dachstein West - Chata Alpendorf

Dachstein West - Chata Alpendorf

8 - denní zájezd | Rakousko

Poloha: Chatová vesnička se nachází cca 4 km od centra Annabergu uprostřed lyžařského areálu Dachstein – West, nedaleko sedačkové lanovky Astauwinkel. Sjezdová trať je vzdálená cca 150 m, v blízkosti objektu se nachází lyžařská škola pro děti.

Vybavení: V hlavní budově se nachází vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, wellness (krytý bazén a sauna – zdarma, v centrální budově), parkovací místo (pro daný dům jedno parkovací místo). Parkování ostatních vozů je možné v údolí u stanice lanovky (cca 500 m od areálu).

Sport a zábava: Placené na místě: • závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky - 30 EUR/osoba • vratná kauce - 200 EUR/chata

Doporučujeme: Velmi vkusně zařízené chatky, které jsou ideálním místem pro strávení dovolené početnějších skupin lyžařů lákají na svou skvělou polohu v srdci lyžařského střediska Dachstein West.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Pobytová taxa: Pobytová taxa cca 2,55 EUR/noc/osoba od 15 let se platí na místě.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: chata

Luxusně zařízené (většinou dvoupodlažní) chatky s vlastním sociálním zařízením (v každé chatce dvakrát), vybaveným kuchyňským a jídelním koutem (chladnička, sporák, trouba, myčka na nádobí, kávovar, mikrovlnná trouba) a krbem jsou vybaveny TV, CD přehrávačem, možnost připojení k internetu (za poplatek). Chata pro 6 osob s balkonem se skládá z haly, kuchyňského koutu, obývacího pokoje a tří dvoulůžkových pokojů (v některém pokoji může být palanda). Chata pro 6-8 osob standard s balkonem se skládá z haly, kuchyňského koutu, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, tří dvoulůžkových pokojů (v některém pokoji může být palanda) a terasy.

Stravování: vlastní

Bez stravy.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

29.02.20 so 8 dní 9 490 Kč objednej
07.03.20 so 8 dní 9 490 Kč objednej
14.03.20 so 8 dní 6 790 Kč objednej
21.03.20 so 8 dní 6 790 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf Foto - Dachstein West - Chata Alpendorf