Komiža - Biševo hotel **+

Komiža - Biševo hotel **+

8 - denní zájezd | Chorvatsko

Hotel Biševo se nachází na okraji starobylého rybářského městečka Komiža, přímo nad pláží, která se jmenuje stejně jako gotický kostelík stojící na pláži-Gospa Gusarica. Z druhé strany je lemován borovým hájem. Od centra města je vzdálen 5 minut pěší chůze. V hotelu jsou jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, malou ledničku, koupelnu, klimatizaci. Balkony mají jen některé pokoje (na mořskou stranu nebo do parku).

Hosté mají k dispozici recepci, klimatizovanou restauraci s velkou terasou, aperitiv bar, TV místnost, obchod se suvenýry, hlídané hotelové parkoviště.

Pláž pod hotelem je oblázková, z části s hrubým pískem, s pozvolným vstupem do moře. Je zde možno si za poplatek zapůjčit lehátka, nafukovací čluny, mořské kajaky a další. Hosté mohou využít i menších oblázkových pláží, které se nacházejí podél starého města. Na druhé straně Komiže jsou tři zátoky s plážemi, z nichž jedna je určena pro klienty se psy. Na ostatních plážích jsou domácí zvířata zakázána. V prostřední zátoce je plážový bar, kde se v sezóně pořádají diskotéky. Nejvzdálenější pláž je FKK.

Ke sportovnímu vyžití slouží plážový volejbal, minigolf. Poblíž hotelu je potápěčské centrum. Doporučujeme hostům, kteří vyhledávají klidnou, nevšední dovolenou s ojedinělou atmosférou života na ostrově.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, wellness centrum, aperitiv bar, televizní místnost, aquapark, parkování.

Sport a zábava: plážový volejbal, minigolf, potápění.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2020 POSKYTUJEME SLEVU 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


PRVNÍ DÍTĚ DO 12 LET PŘISTÝLKA SE 2 DOSPĚLÝMA OSOBAMI - ZDARMA !!!

DRUHÉ DÍTĚ DO 5 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

DÍTĚ DO 5 LET ŘÁDNÉ LŮŽKO SE 1 DOSPĚLOU OSOBOU - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování: hotel **+

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

08.08.20 so 8 dní 10 810 Kč [objednej]
15.08.20 so 8 dní 10 810 Kč [objednej]
22.08.20 so 8 dní 8 460 Kč [objednej]
29.08.20 so 8 dní 8 460 Kč [objednej]
05.09.20 so 8 dní 7 050 Kč [objednej]
12.09.20 so 8 dní 7 050 Kč [objednej]
19.09.20 so 8 dní 5 170 Kč [objednej]

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - snídaně (švédský stůl) a večeře (výběr ze 3 menu+salat bufet)
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • klimatizace

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
 • dětská postýlka (na vyžádání) - za příplatek

Fotogalerie

Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+ Foto - Komiža - Biševo hotel **+