Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje ***

Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje ***

10 - denní zájezd | Chorvatsko

HOTELOVÝ KOMPLEX BOŽAVA- BOŽAVA (OSTROV DUGI OTOK)

Komplex nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort zahrnuje: Pavilonový hotel Lavanda***, Pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda), Hotel Maxim****, konobu (stylovou restauraci) Kadulja. Podrobné popisy viz. níže. 

HOTEL LAVANDA*** – BOŽAVA (OSTROV DUGI OTOK)

Hotel je pavilonového typu. Má 3 samostatné pavilony. Nachází se v borovém lese přímo u moře. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové. Mají balkon s pohledem na moře, klimatizaci, SAT/TV, telefon, malou ledničku, vysoušeč vlasů. Trezor na recepci za poplatek.

PAVILONY AGAVA*** A  MIRTA*** - BOŽAVA (OSTROV DUGI OTOK)

Tyto pavilony leží rovněž v překrásném borovém lese a jsou výhradně s rodinnými pokoji po kompletní rekonstrukci. Recepcí i službami náleží k hotelu Lavanda a jeho pavilonům.

Agava - je zde 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2: jedna dvoulůžková ložnice, oddělena od obývací místnosti s rozkládacím lůžkem (přistýlka) zašupovacími dveřmi. V některých pokojích je v obývací části ještě jedno lůžko. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách vanu. Balkon je situovaný na mořskou stranu nebo do parku (naše cestovní kancelář nemůže zaručit mořskou stranu).  

Mirta -  má 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2, vše v jedné místnosti, základem jsou 2 řádná lůžka a rozkládací gauč (odděleno posuvnými dveřmi). Tři pokoje v přízemí jsou pro 5 osob a mají 3 řádná lůžka a rozkládací gauč pro 2 děti (rozměry 160 x 200 cm). Všechny 3 děti (do 12 let věku) zde mají slevu 60 %!!! Všechny pokoje mají balkon, klimatizaci, SAT/TV, telefon, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách sprchu. 

Hostům všech pavilonů (Lavanda, Agava a Mirta) je k dispozici: centrální recepce, směnárna,  klimatizovaná restaurace s velkou terasou, restaurace á la carte, kavárna, cukrárna, coctail bar, obchod se suvenýry a tiskem, venkovní bazén se sladkou vodou, fitness&wellnes centrum (masáže, sauna, tělocvična, vířivka). WI-FI připojení k internetu je bezplatné v okolí recepce. Středisko organizuji jednou týdně Dalmatinský večer s místními specialitami a živou hudbou (klapa).

Pláže před hotelem i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina. Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakarun. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 – 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „. Ke sportovnímu vyžití dále slouží 2 tenisové dvorce s nočním osvětlením, půjčovna loděk, jízdních kol, skútrů, stolní tenis. Je zde škola potápění, potápěčské centrum, dětské hřiště s velkým dětským hradem a bazénem.

Upozornění: Bazén u hotelu Maxim mohou využívat jen hosté ubytovaní v hotelu Maxim. Bazén u hotelu Lavanda mohou využívat všichni hosté komplexu.

Doplňující informace k autobusové dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Zadar-Gaženica, 

autobus na ostrov Dugi Otok nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Brbinj (o.Dugi Otok)

je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK.

Upozorňujeme na delší čekací dobu ohledně přestupu na trajekt z důvodu brzkého příjezdu autobusu do přístavu (ještě v nočních hodinách), první trajekt jede až v 8:00 hod ráno, to samé platí o cestě zpět, nástup do autobusu je opět v nočních hodinách.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, trezor na recepci , bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, kavárna, terasa, jacuzzi venkovní, dětské hřiště, sauna, stánek s novinami, masážní salón, recepce centrální, bar na pláži.

Sport a zábava: fitness studio, tenisové dvorce, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, škola potápění.

Dítě do 2 let přistýlka (3.,4.,5.lůžko) na předchozí vyžádání - ZDARMA !!!

Neomezené nápoje k večeři !


SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 18.5.-15.6. a 31.8.-28.9.2019 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
(TourOperátor: 101 CK ZEMEK, s.r.o.)

Ubytování: pavilóny

Stravování: polopenze s nápoji

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

16.08.19 pá 10 dní 14 996 Kč objednej
23.08.19 pá 10 dní 14 996 Kč objednej
06.09.19 pá 10 dní 11 110 Kč objednej
13.09.19 pá 10 dní 11 110 Kč objednej

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - švédský stůl včetně točených místních nápojů u večeře (pivo, víno červené a bílé a nealkoholické nápoje z automatu - minerální voda, ovocné šťávy)
 • lehátka a slunečníky u bazénu (omezený počet)
 • každodenní úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • WI-FI v okolí recepce
 • doprava

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
 • dětská postýlka (na vyžádání) - za příplatek
 • možnost příplatku plné penze - oběd (výběr z menu) včetně nápojů

Fotogalerie

Agava Agava Agava Agava Agava Agava Centrální restaurant Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Foto - Božava - Božava Hotelový Komplex: Agava/Mirta rod. pokoje *** Mirta Mirta Mirta Mirta Mirta Mirta Mirta Sakarun Sakarun Sakarun Sakarun Sakarun Sakarun Vláček na pláž Sakarun