Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa ****

Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa ****

8 - denní zájezd | Španělsko

Poloha: Pěkný hotel, situovaný v menší zahradě, se nachází v letovisku Santa Susanna. Od letiště v Barceloně je hotel vzdálen cca 70 km, od centra letoviska Santa Susanna cca 150 m a od nákupních možností cca 100 m. Hotel leží přímo u písčité pláže .

Pláž: Písčitá pláž s hrubým pískem se nachází přímo u hotelu . Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení: Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, restauraci s výhledem na moře, bar, snack bar, venkovní bazén, dětský bazén, venkovní vířivku, společenskou místnost s TV, zahradu, místnost na zavazadla a parkoviště. V hotelu je dále k dispozici dětské hřiště a miniklub. Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti i dospělé.
Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: Wi-Fi (v recepci), internetový koutek, stolní tenis, biliár.

Doporučujeme: Moderní a oblíbený hotel leží přímo u pláže, nabízí kvalitní služby a výbornou kuchyni. Nedaleko se nachází promenáda s obchody a restauracemi. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky:
Po příjezdu je na místě hoteliérem vybírána turistická taxa , kterou platí každá osoba starší 16ti let. Výše turistické taxy na osobu a noc je cca 1 EUR .

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ****

Pokoje Superior s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem (za poplatek). Na vyžádání a za příplatek pokoje až pro čtyři osoby, pokoje s výhledem na moře a suity.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů (formou bufetu).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

24.08.19 so 8 dní PH 23 890 Kč objednej
31.08.19 so 8 dní PH 21 460 Kč objednej
07.09.19 so 8 dní PH 20 240 Kč objednej
14.09.19 so 8 dní PH 19 030 Kč objednej
21.09.19 so 8 dní PH 17 810 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa **** Foto - Santa Susanna - Hotel Tahiti Playa ****