Nikiana - Hotel Porto Galini ****

Nikiana - Hotel Porto Galini ****

11,12 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Luxusní hotel je situovaný v mírném svahu v letovisku Nikiana, cca 40 km od letiště a cca 4 km od živého letoviska Nidri, ve kterém najdete restaurace, taverny a obchody. U hotelu je autobusová zastávka. Hotel se nachází přímo u oblázkové pláže .

Pláž: Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA .

Vybavení: Hotelovým hostům je k dispozici recepce, dvě restaurace, lobby bar, bar u bazénu, dva bazény a bazén pro děti, terasy na slunění, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: fitness, SPA centrum (vnitřní bazén a vířivka v prosklené hale s nádherným výhledem na moře), salón krásy (manikúra, pedikúra, obličejová kosmetika, masáže), sauny, tenisové kurty (osvětlené), hřiště na plážový volejbal, půjčovna motorek a aut.

Doporučujeme: Luxusní hotelový areál, postavený ve stylu řecké vesničky, se nachází v zátoce s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lefkadě. Pláž přímo u hotelu a překrásné moře zaručují úžasné koupání, komfortní ubytování a příjemné prostředí pak povýší tuto dovolenou na nezapomenutelný zážitek.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
   
Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 3 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : na pláži
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ****

Většina pokojů je umístěných v jednopatrových vilkách mezi hlavní budovou a pláží. Prostorné, komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek), chladničkou a čajovým servisem. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek pokoj Superior a rodinné suity.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Fotogalerie

Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini ****