Nikiana - Hotel Porto Galini ****

Nikiana - Hotel Porto Galini ****

11,12 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Luxusní hotel je situovaný v mírném svahu v letovisku Nikiana, cca 40 km od letiště a cca 4 km od živého letoviska Nidri, ve kterém najdete restaurace, taverny a obchody. U hotelu je autobusová zastávka. Hotel se nachází přímo u oblázkové pláže .

Pláž: Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA .

Vybavení: Hotelovým hostům je k dispozici recepce, dvě restaurace, lobby bar, bar u bazénu, dva bazény a bazén pro děti, terasy na slunění, dětské hřiště.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: fitness, SPA centrum (vnitřní bazén a vířivka v prosklené hale s nádherným výhledem na moře), salón krásy (manikúra, pedikúra, obličejová kosmetika, masáže), sauny, tenisové kurty (osvětlené), hřiště na plážový volejbal, půjčovna motorek a aut.

Doporučujeme: Luxusní hotelový areál, postavený ve stylu řecké vesničky, se nachází v zátoce s jedním z nejkrásnějších výhledů na Lefkadě. Pláž přímo u hotelu a překrásné moře zaručují úžasné koupání, komfortní ubytování a příjemné prostředí pak povýší tuto dovolenou na nezapomenutelný zážitek.

cena :
V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
   
Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 3 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

plazcca : na pláži
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: hotel ****

Většina pokojů je umístěných v jednopatrových vilkách mezi hlavní budovou a pláží. Prostorné, komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek), chladničkou a čajovým servisem. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek pokoj Superior a rodinné suity.

Stravování: snídaně

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

26.07.18 čt 12 dní PH 38 706 Kč objednej
06.08.18 po 11 dní PH 36 036 Kč objednej
16.08.18 čt 12 dní PH 37 816 Kč objednej
27.08.18 po 11 dní PH 29 361 Kč objednej
06.09.18 čt 12 dní PH 28 026 Kč objednej
17.09.18 po 11 dní PH 24 021 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini **** Foto - Nikiana - Hotel Porto Galini ****