Votsalakia - Studia Pavlis

Votsalakia - Studia Pavlis

8 - denní zájezd | Řecko

Poloha: Komplex vilek v zahradě s bazénem se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Samos ve vesnici Votsalakia, kde naleznete množství obchůdků a taveren. Studia jsou vzdálena cca 40 km od letiště a cca 2 km od vesničky Ormos. Vesnice Votsalakia je turisty vyhledávaná hlavně pro svou dva kilometry dlouhou pláž, která patří k nejhezčím na ostrově. Vilky jsou vzdáleny cca 30 m od této krásné písčitooblázkové pláže .

Pláž: Dva kilometry dlouhá písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 30 m od studií přes místní pobřežní komunikaci. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení: Komplex studií je situovaný v udržované zahradě s venkovním bazénem. V nejbližším okolí najdete stále otevřenou pekárnu (doporučujeme ochutnat chléb s olivami) a obchůdky.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).

Doporučujeme: Oblíbený komplex nízkých vilek v zahradě má ideální polohu blízko pláže i centra a pro svůj rodinný charakter je vyhledávaným místem klientů toužících po klidu a pěkné pláži. Také výborný poměr mezi kvalitou a cenou příspívá k tomu, že se sem spokojení klienti rádi vracejí.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Ke konečné ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 0,5 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: studia

Studia s balkonem, terasou nebo předzahrádkou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizována (v červenci a srpnu zdarma) a jsou vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením (nádobí, varná konvice, vařič), chladničkou, trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost ve studiu dva dospělí a jedno dítě. Přistýlka pro dospělou osobu na vyžádání.

Stravování: vlastní

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří nebo polopenze v místní vyhlášené taverně Angelos cca 30 m od studií.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

03.09.20 čt 8 dní PH 16 190 Kč objednej
10.09.20 čt 8 dní PH 15 990 Kč objednej
17.09.20 čt 8 dní PH 15 690 Kč objednej
24.09.20 čt 8 dní PH 15 490 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis Foto - Votsalakia - Studia Pavlis