Letojanni - Hotel Albatros ****

Letojanni - Hotel Albatros ****

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Velmi oblíbený hotel je umístěn v letovisku Letojanni navazujícím na Taorminu. Vzdálenost z letiště Catania je cca 60 km. V okolí je spousta restaurací a obchůdků. Do městečka Taormina jezdí místní autobus za poplatek. Hotel se nachází u písčitooblázkové pláže , pouze přes místní komunikaci. K hotelu nelze zajet transferovým autobusem, je nutno jít pěšky cca 150 m.

Pláž: Dlouhá písčitooblázková pláž je u hotelu , slunečník a dvě plážová křesílka za poplatek. Na pláži vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, výtah.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci a na terase).
Za poplatek: trezor v recepci.

Doporučujeme: Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel nabízí prostorné a moderní ubytování, které se nachází jen pár metrů od krásné písčité pláže. Spousta okolních obchodů a restaurací potěší každého, kdo do tohoto hotelu zavítá. Albatros je tak předurčen ke strávení příjemné dovolené.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
Po příjezdu na místo je hoteliérem vybírána pobytová taxa ve výši 0,80 EUR na osobu na noc.
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Ubytování: hotel ****

Standardní pokoje s balkonem a orientací do vnitrobloku disponují sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén), jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou (zdarma) a telefonem. Možnost jedné přistýlky, maximální obsazenost tři dospělí. Pokoje s bočním výhledem na moře za příplatek. Maximální obsazenost dva dospělí. Jednolůžkové pokoje pouze na vyžádání a za příplatek.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře servírované v hotelové restauraci (výběr ze dvou menu o dvou chodech a dezert nebo ovoce).

Doprava: letecky

Termíny a ceny

05.09.20 so 8 dní PH 22 590 Kč [objednej]
12.09.20 so 8 dní PH 22 590 Kč [objednej]
19.09.20 so 8 dní PH 21 290 Kč [objednej]

Fotogalerie

Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros **** Foto - Letojanni - Hotel Albatros ****