Tatranská Lomnica - Apartmány a studia Resort Beatrice - Depandance Júlia

Tatranská Lomnica - Apartmány a studia Resort Beatrice - Depandance Júlia

4 - denní zájezd | Slovensko

Poloha: Depandance se nachází v Národním parku Vysokých Tater, který je nejvyšší součástí Karpat a dosahuje nadmořské výšky 2600 m. Depandance Júlia se nachází v nadmořské výšce 900 m, cca 400 m od centra města Tatranská Lomnice a cca 1 km od nástupní stanice lanovky na Skalnaté Pleso.

Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, sauna, (vše v Resortu Betarice), Wi-Fi, dětská herna, parkoviště.

Doporučujeme: Elegantně a velmi moderně zařízené apartmány a studia, které se nachází v depandanci Júlia, která leží 50 m od hlavní budovy Resortu Beatrice, v blízkosti centra Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Místo je vhodné pro strávení aktivní i odpočinkové dovolené v krásném prostředí. Apartmány doporučujeme jak pro romantickou dovolenou tak i pro rodiny s dětmi.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

V ceně zájezdu není zahrnuto:
• pobytová taxa 1 EUR/osoba starší 12 let/noc
• vratná kauce 70 EUR/apartmán nebo studio/pobyt
• skipas

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
Optimal do 4 dní 240 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 4 dní 540 Kč/osoba/pobyt Optimal do 10 dní 490 Kč/osoba/pobyt Optimal Plus do 10 dní 890 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 1.6.2018.
(TourOperátor: Alexandria CK)

Ubytování: apartmán

Ubytování v apartmánech a studiích s vybaveným kuchyňským koutem (chladnička, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič a varná konvice).
Studio 2+2 (o rozloze 25-30 m 2 ) se sociálním zařízením (WC, sprcha) se skládá z předsíně, kuchyňského koutu a obývací místnosti s manželskou postelí a rozkládací pohovkou jsou vybavené TV. Studio vhodné maximálně pro čtyři osoby.
Dvoupokojový apartmán 3+2 (o rozloze 36 m 2 ) se sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z kuchyňského koutu, ložnice s manželskou postelí a jednoho lůžka, obývací místnosti s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby) a TV. Maximální obsazenost pět osob.
Třípokojový apartmán 4+2 (o rozloze 40 m 2 ) se sociálním zařízením (sprcha, WC) se skládá z kuchyňského koutu, dvou ložnic (jedna s manželskou postelí, druhá s dvěma oddělenými lůžky), obývací místnosti s rozkládací pohovkou (pro dvě osoby), TV a balkonu. Maximální obsazenost šest osob.

Stravování: vlastní

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní ve Vile Beatrice.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.